Charbinas

Harbino miestas esantis Kinijos šiaurėje prie Songhua upės žavi turistus. Jis yra Heilongdziango provincijos sostinė.  Kadaise šis miestas buvo Rusijos avanpostas. Tai buvo svarbiausias miestas, šalia kurio buvo nutiestos rusų Sibiro geležinkelio rytinės atšakos. Taigi, istorija ir kultūra glaudžiai susijusi su Rusija. Čia gausu įvairių lankytinų vietų, kurias gausiai lanko turistai.

Harbin_Ice_Festivalharbin

Tarptautinis Charbino ledo ir sniego festivalis

Tarptautinis Charbino ledo ir sniego festivalis yra vienas žinomiausių įvykių ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje. Kiekvienais metais ši šventė sutraukia daugybę svečių. Organizuoti festivalį buvo imtasi nuo 1963 metų, vėliau buvo nutrauktas dėl revoliucijos ir vėl atnaujintos tradicijos 1985 metais. Charbinas yra ledo ir sniego skulptūrų centras, kuris garsėja daugelyje šalių. Tam įtakos turėjo ir palankus klimatas, nes žiemos metu šalčiai šioje šalies dalyje siekia ir -40C laipsnių. Oficialus Tarptautinio Charbino ledo ir sniego festivalio atidarymas vyksta sausio mėnesio 5 dieną ir tęsiasi visą mėnesį. Skulptūros iš ledo ir sniego kuriamos moderniausių prietaisų pagalba. Tarptautinis Charbino ledo ir sniego festivalis pripažintas kaip vienas iš keturių geriausių ir didžiausių ledo, ir sniego festivalių visame pasaulyje.
h11_21610605harbin_ice_snow_festival_2012_shengli_03

Charbino pramogų parkas

Kinijoje Charbino pramogų parkas užima didžiausio pramogų komplekso vietą. Tai labai pamėgta vieta pramogoms ir linksmybėms daugeliui ne tik šio miesto gyventojų, bet ir turistų. 23 hektarų žemės ploto teritorijoje yra keletas dešimčių populiariausių atrakcionų, kurie skirti tiek vaikams, tiek ir suaugusiems parko lankytojams. Labiausiai pamėgti yra amerikietiški kalneliai, skraidantis kilimas ir apžvalgos ratas, kuris siekia 110 metrų aukštį ir jis puikiai tinka panoramos stebėjimui. Charbino pramogų parkas žinomas ir dėka puikaus kraštovaizdžio, kuris leidžia pasinerti į pramogų pasaulį.

captioncd81ec93ef0ecfdcc7f0c9d0c82e7455

Sofijos katedros aikštė

Sofijos katedros aikštė yra puikiai žinomas lankytinas objektas. Aikštė buvo įkurta pakankamai nesenai t.y. 1907 metais kartu su čia stovinčia įžymiąja Sofijos katedra. Katedra žymi tuo, kad yra didžiausia krikščionių bažnyčia Tolimuosiuose Rytuose. Čia nuolat susirenka daug tikinčiųjų, kurie atvyksta melstis. Šiuo metu Sofijos katedros aikštė užima apie 7 tūkstančius kvadratinių metrų plotą, kuriame gausu architektūros paminklų. Įžengus į čia juntama 20 amžiaus atmosfera. Tai puiki vieta pasivaikščiojimams, susitikimams, pasisėdėjimams ir pažinčiai su šios vietos istorija, ir architektūra.

stock-footage-the-fountain-show-at-sophia-square-in-harbin-chinastock-footage-harbin-oct-st-sophia-church-chinese-city-of-harbin-heilongjiang-province-st-sophia-temple

Jile šventykla

Jile šventykla yra viena iš keturių žinomiausių Tolimųjų Rytų Kinijos šventyklų, todėl yra tokia populiari. Ji čia stovi nuo 1920 metų. Bendras šventyklos komplekso plotas užima 57 tūkstančius kvadratinių metrų. Jis sudarytas iš kelių salių. Pagrindinis pastato fasadas pasuktas į varpinę ir Būgnų bokštą. Kiekvieną rytą tekant saulei ir vakare jai leidžiantis vienuoliai muša būgnais ir skambina varpais. Tokiu būdu jie kviečia visus į pamaldas. Verta paminėti ir tai, kad Jile šventykla kasmet tampa didžiule budistų festivalio vieta.

Jile-TempleDSCN6115

Drakono televizijos bokštas

Radijo ir televizijos bokštas geriausiai žinomas kaip tiesiog Drakono bokštas. Jo aukštis siekia 336 metrus aukščio. Svarbus faktas yra tas, kad Azijoje bokštas yra laikomas pačiu aukščiausiu, o pasaulyje užima antrą vietą pagal aukštį. Šalia stovintys 40 aukštų dangoraižiai atrodo labai maži palyginus su juo. Jis tapo pačia pagrindine lankytina vieta visame Charbine. Drakono televizijos bokštas atlieka ne tik savo pagrindinę funkciją transliuoti televizijos ir radijo laidas, bet ir priimti lankytojus. Turistams šis objektas itin įdomus, nes pakilus į viršuje esančią apžvalgos aikštelę, kuri randama 180 metrų aukštyje, galima mėgautis kerinčia panorama. Patys drąsiausi gali pasivaikščioti po stiklo skaidrumo takelį. Taip pat čia kiekvieno laukia puikus restoranas. Pakilus dar šiek tiek aukščiau į 190 ir 203 metrus aukštį randamos kitos apžvalgos aikštelės. Iš čia matoma puiki Charbino panorama.

Harbin_Dragon_tower_in_2011

Songhua upės pakrantė

Pasiilgusiems ramių ar romantiškų pasivaikščiojimų gražioje vietoje galima rinktis apsilankymą Songhua upės pakrantėje. Čia visuomet gausu žmonių. Pakrantėje yra paminklai, suoleliai, fontanas. Čia labai gražiai sutvarkyta aplinka, todėl itin malonu pasivaikščioti. Galima paminėti ir tai, kad vakare, kuomet sutemsta čia itin gražu. Apšvietimas ir vandens atsispindėjimas atrodo įspūdingai. Songhua upės pakrantę verta aplankyti tiek sutemus, tiek ir dienos metu. Čia visuomet puikiai praleisite laiką gėrintis gamta.

3x0z0712img_1363

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą