Guilinas

Guilinas – nuostabus miestas pietų Kinijos Guansi Čžuano rajone. Tai unikalus gamtos paminklas, kuris gausiai lankomas turistų. Gamtos kontrastingumas sužavės kiekvieną, kuris čia apsilankys. Čia gausu lankytinų vietų, kurias galima pamatyti atvykus į pietų Kiniją.

guilinguilin (1)

Shuangta upės parkas

Shuangta upės parkas yra pačiame Guilino miesto pakraštyje. Tai architektūros parkas, kuriame galima pasigrožėti tradiciniais kinų stiliaus pastatais, pagodomis, ansambliais. Ne mažiau gražiai atrodo ir kraštovaizdis iš įvairių augalų kompozicijų, fontanai ir poilsio zonos. Iš tiesų Shuangta upės parkas primena turtingo viduramžių laikų dvarininko kiemą. Viskas turi griežtas linijas ir tai suteikia savito žavesio. Pačiame parko viduryje galima pamatyti pagodas. Jas stebėti susirenka daugybė žmonių, o tam puikiai tinkama vieta – Shuangta upės pakrantė. Vakarais sutemus parkas atrodo dar nuostabiau. Čia kas vakarą vyksta iliuminacijų šou.


caption

eba62f0a13884200e434ee42be370510

Jinjiang princų rūmai

Guilino miesto centre stovi išskirtinio grožio Jinjiang princų rūmai. Tai įspūdingas architektūros kompleksas, kuris buvo pastatytas dėka Minų dinastijos atstovų 14 amžiaus antroje pusėje. Šiuo metu atrestauruotas pastatas veikia kaip Pedagogikos universitetas ir svarbus turistinis objektas, kuris įtrauktas į visus lankytinų objektų sąrašus. 20 hektarų žemės plote yra apie 40 pastatų, kurie puikiai išlaikę pirmapradę išvaizdą. Tai tradicinio kinų architektūros stiliaus pavyzdžiai, kuriuose vyrauja raudonos ir geltonos spalvos. Įspūdis išlieka ir dėka marmuro laiptų, raižybos elementų, skulptūrų. Jinjiang princų rūmai saugomi aukštos mėlynos spalvos tvoros. Vienu iš lankomiausių šio komplekso objektų yra Duxiu kalnas, kurio aukštis siekia 215 metrų. Čia randami ir keli paslaptingi urvai. Šis kalnas saugojo nuo piktų dvasių.

75_big

yangshuo-private-one

Duxiu kalnas

Duxiu kalnas priklauso Jinjiang princų rūmų kompleksui, kuris yra pačiame Guilino miesto centre, tad nepastebėti šios vietos tiesiog neįmanoma. Kalnas į aukštį kyla 215 metrų. Tikriausiai net nereikia sakyti, kokia ši vieta populiari. Čia nuolat būriuojasi turistų minios. Pasak pasakojimų, Jinjiang princų rūmų kompleksas yra įrengtas pagal Feng Shui principus, Duxiu kalnas atlieka svarbų vaidmenį, nes saugo šią vietą nuo piktų dvasių. Į kalną galima pakilti akmens laiptais. Lankytojams tai puiki pramoga, nes vaizdas kylant į viršų vis gražėja. Pakeliui pamatysite urvus ir gražius paviljonus. Pakilus į viršų galima mėgautis nuostabia Guilino miesto panorama.

2008091514174830062[1]131031171519_7559

Reed Flute urvas

Atvykus į Guiliną verta apsilankyti netoli nuo šio nuostabaus miesto esančiame Reed Flute urve. Pavadinimas verčiamas kaip bambuko fleitos urvas. Toks pavadinimas suteiktas dėl to, kad aplink šią vietą auga labai daug bambukų, iš kurių gaminamos pačios geriausios fleitos visoje Kinijoje. Nors pats urvas nėra labai didelis, tačiau pakeri visus čia apsilankiusius. Jo ilgis vos viršija 500 metrus. Patekus į jo vidų pakeri įvairių spalvų uolienos, kurios sukuria nuostabius vaizdus. Daugelis teigia, kad Reed Flute urvas yra tikras gamtos šedevras.

Reed_Flute_Cavereed-flute-cave-in-guilin-china

Septynių lokių žvaigždyno parkas

Septynių lokių žvaigždyno parkas žymus tuo, kad yra pats didžiausias visame Guilino mieste. Jo teritorija apima 137 hektarus žemės ploto. Čia yra nuostabus kraštovaizdis, kurį puošia net 7 kalnai, kurie primena Didžiojo lokio žvaigždyną. Dėl to šiai gražiai vietai ir suteiktas toks įdomus pavadinimas. Septynių lokių žvaigždyno parkas įkurtas šalia gražiosios Li upės. Ji taip pat prisideda prie gražaus kraštovaizdžio kūrimo. Šis parkas jau daugelį amžių pamėgtas kaip poilsio vieta, kurioje ilsėdavosi itin turiningos šeimos. Iki mūsų dienų išliko stovėti Sun dinastijos statytas dengtas tiltas. Pagrindinis lankytinas objektas – Septynių lokių žvaigždyno urvas. Jis sudarytas iš kelių lygių. Stalaktitai ir stalagmitai sužavės visus.

110621102907687

???????

Yulong upė

Pats didžiausias Li upės intakas yra Yulong upė. Pavadinimas reiškia – susitikimas su drakonu. Tai labai graži vieta, kuri populiari tarp turistų. Čia siūloma daug vandens pramogų. Tai ir pasiplaukiojimas vandens dviračiu, ir plukdymas valtimis. Pažintinio pasiplaukiojimo metu galima mėgautis gražiais gamtos ir gyvenviečių vaizdais. Puiki pramoga skirta turistams – Yulong upės kruizas. Jo metu keleiviai pamato senuosius tiltus bei tradicinius kinų namus, vienuoles, kurios skalbia tiesiai ant upės kranto, nepakartojamus gamtos vaizdus, žvejus ant bambuko plaustų ir daugelį kitų gražių dalykų.

Yulonghe-064p598254796-3

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą