Hainano lankytini gamtos objektai

Pietų Kinijoje esanti tropinio grožio Hainano sala pakeri keliautojus, kurie čia atvyksta pamatyti jos lankytinų vietų. O tokių vietų čia tikrai netrūksta. Tai ir miestai, ir gamta. Būtent gamta čia sužavės visus labiausiai. Lankytinų objektų tikrai daug, tad vienos dienos viešnagei ir jų lankymui tikrai nepakaks, todėl verta pasirinkti ilgesnes atostogas šioje gražioje vietoje.

hainan-beachSan-Ya-in-Hainan-Province

Phoenix sala

Phoenix sala yra dirbtinai sukurta. Ji visai nesenai atsirado, tačiau populiarumu nenusileidžia kitiems lankytiniems objektams. Salą rasite netoli Sanya miesto, pietų Kinijos jūros įlankoje. Nuo 2014 metų ši vieta tapo elitine Kinijos vieta, nes čia įkurtas elitinis gyvenamasis rajonas. Tai šiuolaikiška ir komfortiška Hainano salos dalis. Verta paminėti ir istorinius įvykius. 2008 metais iš čia prasidėjo Olimpinės ugnies nešimas per Kiniją. Tai taip pat buvo simbolinė Phoenix salos atidarymo ceremonija. Numatoma, kad bus užimta puse milijono kvadratinių metrų žemės tam, kad būtų galima toliau kurti gyvenamąjį rajoną. Su krantu salą jungs tiltas ir nuolat plauks keltai.


6930563_origPicture_1890_5d4n-hainan-7-star-deluxe-tour-hotel-view-4

Elnio kalnas

Elnio kalnas yra sutrumpintas pavadinimas, o tikrasis yra – elnias pasukęs galvą, tačiau tarp turistų ir vietinių gyventojų nuolat skamba būtent trumpasis pavadinimas. Apie šią vietą sklando daugybė gražių legendų ir pasakojimų. Hainano saloje Elnio kalnas yra viena iš gražiausių vietų. Be to, tai gausiai lankomas turistinis objektas, kuris pritraukia daugybę keliautojų. Pagrindiniu šios vietos objektu tampa didžiulė Elnio skulptūra. Ji buvo sukurta pagal populiariausios legendos pasakojimą: jaunas medžiotojas medžiojo jauną elnią, tik pasivijus staiga elnias pasuko galvą ir pavirto gražia mergina. Medžiotojas įsimylėjo ją ir vedė. Tuo legenda ir baigėsi, o dabar kiekvienas gali pasigrožėti atminimu jai. Elnio kalnas yra labai gražus. Jis randamas to paties pavadinimo parke.

735-Yalong-Bay-Sanya-Hainansanya_16

Yanoda tropinis miškas

35 kilometrus nutolus nuo Sanya miesto yra nuostabi vieta. Tai – Yanoda tropinis miškas. Pavadinimas reiškia draugystę ir palaimą. Šis tropinis miškas yra draustinis, kuris užima apie 45 tūsktančius kvadratinių metrų plotą. Tai unikali vieta su tropiniais augalais. Verta paminėti, kad tai vienintelė tokia vieta visoje šalyje. Čia yra daug retų ir ilgaamžių medžių, kurie ypatingai traukia lankytojų dėmesį. Labiausiai žavi paviršiuje išvystyta galinga šaknų sistema. Pažintis su mišku prasideda nuo įėjimo į Yanodą. Iš čia iki tropinio miško pradžios yra ilgas atstumas. Net 18 kilometrų reikia įveikti tam, kad pamatyti šį gamtos grožį. Lankytojams yra sudarytos sąlygos važiuoti autobusu arba eiti pėsčiomis. Yanoda tropinis miškas padalintas į dvi dalis: džiunglių lygumą ir sapnų lygumą. Čia yra tiltai, urvai, uolos. Taip pat gausiai lankoma Kinų zodiakų aikštė ir Tropinių vaisių lyguma.

a73cd766945e4cbab65f885a1668c42220101230141758971-o

Ma An ugnikalnis

Ma An ugnikalnis yra vienas iš žinomiausių gamtos objektų Hainano saloje. Jis randamas nutolus nuo Haikou sostinės 27 kilometrus. Ugnikalnis jau daugelį amžių metų nėra aktyvus, todėl pavojaus jis nekelia. Teigiama, kad paskutinis išsiveržimas vyko prieš 40 tūkstančių metų. Tiesa, šalia jo yra kiti aktyvūs ugnikalniai. Keliautojus žavi tai, ką gamta sukūrė per šį ilgą laikotarpį. Ugnikalnį puošia grotai, kurių suskaičiuojama per 70. Pakilus į viršų nuo ugnikalnio atsiveria nuostabus vaizdas: sustingusi lava, susiformavęs magmos sluoksnis, reliktiniai tropiniai augalai. Iki pačio kraterio yra pastatyti akmens laiptai ir įrengta apžvalgos aikštelė. Aplink susiformavusi gamta primena gražiai sutvarkytą parką. Nusileidus į apačią po šios pažinties randamas puikus restoranas. Čia gaminamas skanus kinų maistas.

00e7056ec788d5b42162a6c13dbba43c_L

SONY DSC

Piratų sala

Netoli nuo Sanya miesto yra Piratų sala. Turistus čia vilioja gamta. Kontrastingi koralai, kurie išliko nepakitę nuo jų susikūrimo atrodo išties įspūdingai. Tai tropinė sala, kurioje pakeri egzotiniai augalai. Verta paminėti ir tai, kad visai nesenai turistams buvo leista pamatyti dalį jų, kurie primena drugelius. Puiki pramoga laukia tų, kurie mėgsta nardymą. Pasinėrus į vandenų pasaulį galima bus pamatyti tiek daug visko gražaus, kad nesinorės iš čia išvykti. Be šių pramogų, Piratų sala siūlo žvejybą jūroje, plaukiojimą valtimis ar jachtomis, kaitavimą, vandens parašiutus, vandens ekskursijas ir daugelį kitų užsiėmimų. Tai puiki vieta pažinčiai su gražia gamta.

3259480

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą