Įdomios Hunano vietos

Pietiniame Jangdzės upės krante yra Hunano provincija. Ji randasi Pietų Kinijoje. Hunano provincijos sostinė yra Čangša. Tai išskirtinė vieta, kuri pakeri gamtos grožiu ir įspūdingomis vietomis. Kasmet Hunane apsilanko daugybė turistų, kurie atranda daug įdomybių.

img_8585-1 img_97481

99 posūkių kelias

99 posūkių kelias yra Zhangjiajie draustinyje. Šis kelio serpantinas žavi čia atvykusius keliautojus, nes vaizdas ir pojūčiai važiuojant šiuo keliu užgniaužia kvapą. Žemiausioje vietoje pasiekiamas 200 metrų aukštis virš jūros lygio, o pačioje aukščiausioje – 1300 metrų virš jūros lygio. Kinijoje 99 posūkių kelias yra pats pavojingiausias, o pasaulyje vienas iš pavojingiausių kelių. Verta paminėti ir tai, kad šis kelias pritraukia daugybę lankytojų į nuostabųjį draustinį. Pinigų tam buvo išleista labai daug, tačiau šios išlaidos pasiteisino.

The Big Gate Road, Tianmen Mountain, China - ritebook.blogspot.com -003

Pirmasis kabantis tiltas

Hunane yra dar viena įdomi vieta, kurią turistai įtraukia į savo planus. Tai – pirmasis kabantis tiltas ne tik Kinijoje, bet ir tikriausiai visame pasaulyje. Verta paminėti svarbų faktą, kad jis nėra dirbtinai sukurtas, nes priešingu atveju nebebūtų pirmasis. Pirmasis kabantis tiltas yra susiformavęs natūraliai. Tai – gamtos sukurtas architektūros šedevras. Žymusis tiltas atrodo tarsi arka, kuri sukurta iš akmenų. Jis kabo virš bedugnės. Tiltas yra kelių šimtų metrų aukštyje, o plotis siekia du metrus. Tilto ilgis yra apie 20 metrų. Ant jo auga kalnų pušys, Lijanos ir kiti gražūs augalai. Turistai ateina čia pasigrožėti išskirtiniu gamtos grožiu.

Bridge-Under-the-Sun-China zhangjiajie-world-geopark-shentanwan (3)

Baimingas pasivaikščiojimas debesyse

Viena iš įdomių pramogų laukia visų, kurie atvyks į Hunano provincijoje esantį laukinės gamtos Tianmen kalnų parką. Čia galima išbandyti savo galimybes pajusti baimę aukščiui. Siūloma pramoga – Baimingas pasivaikščiojimas debesyse. Jis vyksta stikliniame balkone, kuris pastatytas aplink Tianmen kalną. Toli gražu ne kiekvienas čia atvykęs turistas pasiryžta išbandyti savo jėgas, nes vaizdas sukelia didžiulę baimę. Pasivaikščiojimui skirtas balkonas yra 1400 metrų aukštyje. Jis pagamintas iš visiškai skaidraus stiklo, kurio dėka sukuriamas realus įspūdis, kad bet kada galima nukristi žemyn. Dėl saugumo nevertėtų nerimauti, kad visa konstrukcija pastatyta itin tvirtai ir patikimai. Tam, kad turistai nepaslystų ant stiklo jiems išduodami speciali neslystanti avalynė.

Untitled-210 glass_prank_road_02

Senovinis Fenghuang miestas

Senovinis Fenghuang miestas yra labai gerai Kinijoje žinomas istorijos – kultūros miestas. Jis buvo įkurtas 14 amžiuje šalia gražios upės. Išskirtinis šios vietos bruožas yra tas, kad miestas nėra paliestas civilizacijos išradimų. Tai ir traukia turistus. Jie nori pamatyti kaip žmonės gyveno senaisiais laikas. Fenghuang miestas išlaikė pirmapradę išvaizdą. Senasis kvartalas turi daug gražių senovinių pastatų, kurie yra skirtingų architektūros stilių nuo Minų iki Cinų dinastijos. Dėmesio verta ir gynybinė siena, kuri saugo senovės miestą iki šiol. Čia yra senovės bokštai, šventyklos, tiltai, šuliniai. Atvykus į šį nuostabų miestą verta ateiti ir į žemutinę jo dalį, kurioje vyksta etninių grupių pasirodymai. Norint suvenyrų, juos galima įsigyti čia pat. Viskas – tik rankų darbo.

phoenix-ancient-town-768x522 W020120423573434377682

Pietinė kinų siena

Beveik kiekvienas žino apie Didžiąją kinų sieną, tačiau nedaugelis žino apie tai, kad yra Pietinė kinų siena. Ji stovi Hunano provincijos pietryčiuose. Jos paskirtis ginti Kiniją nuo priešų iš pietų pusės. Statinys iškilo valdant Minų dinastijai. Tai vyko maždaug 1615 metais. Taigi, jos amžius gerokai mažesnis, nei Didžiosios kinų sienos. Taip pat ir jos dydis mažesnis. Pietinė kinų siena siekia apie 190 kilometrų ilgio. Tam, kad būtų pastatyta reikėjo ne mažiau kaip 4 tūkstančių darbininkių. Pietinė kinų siena buvo aptikta tik 2001 metais. Tuomet ji buvo rekonstruota. Turistams siūloma ne tik ja grožėtis iš tolo, bet ir užlipti ant jos.

100804141845750 20140317044311517

Road to Heaven telekabina

Road to Heaven telekabina žinoma visoje Kinijoje, nes yra ilgiausias pakilimo ruožas. Lynai driekiasi daugiau kaip 7 kilometrus. Telekabina dažnai būna 800 metrų aukštyje, tad įspūdžių tikrai pakaks visiems. Pakilti tokia telekabina ir pamatyti kvapą gniaužiančius vaizdus galima apsilankius Tianmenshan nacionaliniame miškų parke. Kylant į Tianmenshan kalną pamatoma tiek daug gražių ir įdomių vietų, kad turistams ilgam išlieka malonūs prisiminimai. Kelionė trunka apie puse valandos, per kurią pamatoma išties labai daug.

Tian-menZhangjiajie-City 110901153329668

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą