Pataja

Nuostabios Tailando šalies pietryčiuose esantis kurortinis Pataja miestas yra Čonburio provincijos miestas. Tai pats garsiausias kurortas, kuriame turistinis sezonas trunka ištisus metus. Jame nuolat daugybė žmonių, kurie išsiilgę poilsio ir pramogų. Patajoje rasite viską ko reikia turiningai ir linksmai praleisti laiką.

pattayaSecluded-Thailand-_1796660c

Nong Nooch tropinis sodas

Nong Nooch tropinis sodas vietinių gyventojų dar vadinamas Orchidėjų sodu yra labai mėgstamas turistų. Tropinio komplekso teritorijoje nuostabiosios orchidėjos užima tik trečdalį teritorijos. Taip pat čia yra puikus kaktusų, drugelių ir paukščių sodai. Lankytojus stebina ir Dramblių ferma, Bonsai parkas ir kiti nuostabūs gamtos kampeliai. Nustebsite pamatę daugybę retų augalų ir gyvūnų, o kai kurie iš jų yra ypatingai saugomi ir sutinkami tik Tailando apylinkėse.

nong-nooch-tropical-garden-pattaya-44724565131_8da957b372_z

Patajos krokodilų ferma

The million year akmenų parke yra įkurta Patajos krokodilų ferma. Tai mėgstamiausia turistų atrakcija. Po pasivaikščiojimo įspūdingu parku, kuriame daugybė didžiulių akmens formų skulptūrų Jūsų laukia nepamirštami reginiai. Daugiausia turistų sulaukia Krokodilų šou, kurio metu rodomi neįtikėtini pasirodymai su šiais egzotiškais gyvūnais.

850

Ko Lan sala

Ko Lan sala yra netoli nuo Patajos. Tai tikras rojus turistams: puikus oras, nuostabūs smėlio paplūdimiai, įspūdingo grožio gamta. Nenustebkite atėję į paplūdimį ir pamatę daugybę laisvai vaikščiojančių beždžionėlių. Jos itin mėgstamos turistų, kurie jas maitina ir gali fotografuotis šalia. Taip pat čia yra ne tik ramiam poilsiui tinkami paplūdimiai, bet ir ekstremaliam vandens sportui.

Ko Lankoh-larn

Didžiojo Budos kalnas

Didžiojo Budos kalnas yra vienas iš labiausiai lankomų turistų vietų Pataja mieste. Kalnui suteiktas toks pavadinimas dėl ant jo stovinčios didžiulės Budos statulos, kuri yra traukos centras. 15 metrų statula iš tolo švyti auksine spalva ir yra apsupta 15 žmogaus ūgio statulų. Septynios iš jų simbolizuoja savaitės dienas. Nepraeikite pro šalį ir būtinai paaukokite monetą turtų dievui. Šalia jo kojų daugybė aukų. Tikima, kad paaukojus auką, Jūs praturtėsite.

budda_hill1big-buddha-in-pattaya

Teisybės šventovė

Teisybės šventovė buvo pradėta statyti 1981 metais. Nors pagal metus statinys neturėtų būti senovinis, tačiau pagal architektūrą jis primena senovės khmernų stilių. Tiek iš išorės, tiek ir viduje šventovė išpuošta medžio raižiniais, kuriuose vaizduojamos tajų ir indų mitologijos dievybės. Visa šventovė padalinta į keturias dalis, kurių tema skirta Kinijai, Kambodžai, Indijai ir Tailandui.

SanctuaryofTruth3590453309_53bd49ab72_o

Budos uola

Budos uola žymi visame pasaulyje, nes ant šios uolos galima pamatyti patį didžiausią Budos atvaizdą. Tai viena iš pačių svarbiausių Tailando lankytinų vietų. Vos už kelių kilometrų nuo Patajos miesto galima apsilankyti vietovėje, kurioje yra Budos uola ant, kurios net 130 metrų Budos atvaizdas. Čia ne tik uola ypatinga, bet ir apsidairius aplink nustebsite gamtos grožiu.

buddha-mountain

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą