Populiarūs pramogų parkai Indijoje

Daugeliui iš mūsų Indija asocijuojasi su turizmu aplankant istorines vietas. Taip pat ji mums primena ir apie kultūrų skirtumus, kurie mums europiečiams, tikrai atrodo ženklūs. Ne tik pažinti kultūrą, istoriją ar architektūrą galima apsilankius šioje šalyje. Čia galima rasti ir daug įdomių pramogų. Turistams siūlomi populiarūs pramogų parkai Indijoje.

Carousel_2537894bWPR11JUN160.pdf

Black Thunder teminis pramogų parkas

Pietų Indijoje, Tamilnadu, yra įkurtas Black Thunder teminis pramogų parkas. Tai šiuolaikiškas pramogų kompleksas, kuris yra sujungtas su baseinų zona. Verta paminėti, kad jis yra vienas iš didžiausių ne tik Indijoje, bet ir visoje Azijoje. Black Thunder teminis pramogų parkas užima daugiau kaip 300 tūkstančių kvadratinių metrų plotą, kuriame galima rasti daugiau kaip 50 įvairių atrakcionų: vandens kalneliai, lagūnos, baseinai su bangomis ir daugelis kitų. Mažiausiems lankytojams yra specialūs negilūs ir nedideli baseinai. Ne tik vandens pramogos atrandamos šiame parke, bet ir įvairūs linksmieji kalneliai, supynės, karuselės ir kt.

Black-Thunder-2_800X600_largeDSCN0239

Kingdom of Dreams pramogų kompleksas

Gurgaone nuo 2010 metų yra Kingdom of Dreams pramogų kompleksas. Jį sudaro du teatrai: Nautanki Mahal ir Showshaa. Taip pat šiam kompleksui priklauso neįprasta zona – Culture Gully bulvaras, kuris užima apie 9 tūstančius kvadratinių metrų plotą. Jame galima pamatyti tradicinę Indijos architektūrą, o išalkus užeiti į vieną iš daugelio kavinių bei įvertinti vietinę virtuvę. Pagrindinis teatras yra Nautanki Mahal. Jame pasirodymus gali stebėti 835 žiūrovai. Čia įrengta pati moderniausia garso ir vaizdo technika. Kitas teatras – Showshaa. Jame nerasite specialiųjų efektų, nes čia pasirodymai siejami su indų mitologija. Jame numatytos 350 vietų.

IMG_0057-500x382kingdom

Fun World Palace pramogų parkas

Bangaloro miesto centre stovi Fun World Palace pramogų parkas. Tai tarsi pramogų rojus visai šeimai. Šioje teritorijoje kiekvienas lankytojas, nepriklausomai nuo amžiaus, ras įdomios veiklos. Visas pramogų parkas padalintas į tris zonas. Pirmoji – Fun Word. Šioje teritorijoje siūlomos įvairios atrakcionų pramogos bet kurio amžiaus lankytojams. Antroji dalis – Water World, kuriame siūlomos įvairios vandens pramogos: baseinai, kalneliai, atrakcionai. Trečioji dalis – Star City. Tai elektroninių žaidimų pasaulis. Čia siūloma išbandyti daugiau kaip 60 įvairių žaidimų ir simuliatorių, pavyzdžiui, virtualus krepšinis. Suaugusiems skirtas boulingas su daugybe takelių. Taigi, kiekvienas Fun World Palace pramogų parke puikiai praleis laiką.

Splash-the-Fun-World-Water-Park-in-Ahmedabad-Gujarat340x220_funworld_51047

Innovative Film City pramogų parkas

Innovative Film City pramogų parkas – neįprasta pramogų vieta, kurią rasite pietryčiuose nuo Bangaloro miesto. Ši vieta lankytojams duris atvėrė 2008 metais ir iki šiol sulaukia didelio lankytojų antplūdžio. Kasmet jame apsilanko per 60 milijonų lankytojų. Visas pramogų kompleksas užima 200 tūkstančių kvadratinių metrų ploto. Šioje vietoje atrasite per 30 įvairių atrakcionų ir pramogų vietų: amfiteatras, tematiniai restoranai, pirmasis Indijos dinozaurų parkas, veidrodžių labirintas, siaubo kambarys, animacinių filmų miestas, miniatiūrų miestas, modernus 4 D kino teatras, muziejus, kuriame eksponuojamos vaško figūros, kartingas ir daugelis kitų. Innovative Film City pramogų parkas yra ta vieta, kurioje tiek suaugusieji, tiek ir vaikai ras platų pramogų pasirinkimą.

Bangalore-Innovative-film-city-vacation-packages-for-india72496594

Essel World pramogų parkas

Populiarus Essel World pramogų parkas įkurtas netoli nuo Mumbajaus. Jis užima daugiau kaip 260 tūkstančių kvadratinių metrų plotą. Kasdien jame apsilanko daugiau kaip 10 tūkstančių vietinių gyventojų ir turistų iš įvairiausių pasaulio šalių. Verta dėmesio ir parko istorija. Essel World pramogų parkas yra vienas iš pirmųjų Indijos pramogų parkų, kuris čia stovi nuo 1986 metų. Visą kompleksą sudaro dvi dalys: vandens pramogų zona ir pramogų zona. Čia rasite per 30 įvairių atrakcionų, kurie tikrai patiks pramogų ištroškusiems lankytojams.

essel-word-in-mumbai

Esselworld entrance gate

Manasa Amusement vandens parkas

Apie dvylika kilometrų nutolus nuo Mangaloro miesto yra Manasa Amusement vandens parkas. Jis lankytojus priima nuo 2003 metų ir iškart pelnė populiarumą. Čia nėra apribojimų, todėl kiekvienas pagal savo amžių ras ką įdomaus nuveikti ir papramogauti. Be pramogų zonų čia yra ir zoologijos sodas, safari parkas, golfo aikštynas, akvariumas, planetariumas, mokslo centras ir daugelis kitų įdomių vietų. Žinoma, kad didžiausio susidomėjimo sulaukia vandens pramogos. Čia joms skirtas didelis dėmesys. Lankytojai atras labai daug atrakcionų, kurie tiks tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

amusement01manasa-amusement-water

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą