Aktyvus laisvalaikis Karintijoje

Austrijoje yra nuostabioji Karintija. Federacinė žemė, kurioje atrandama nuostabi gamta ir daugybė pramogų. Ne visus keliautojus žavi ramus poilsis lankantis po muziejus ar kaitinimasis paplūdimiuose. Karintija – puikiai tinka aktyviam poilsiui. Keliavimas dviračiais, pėsčiųjų žygiai ir dar daugybė kitų vietų, kuriose galima aktyviai leisti laisvalaikį.

29thumb_10139__colorbox

Klopeiner See golfo parkas

St. Kanzian yra Klopeiner See golfo parkas, kuris lankytojų laukia nuo kovo iki spalio mėnesio. Aplink esanti nuostabi gamta leidžia mėgautis smagiomis akimirkomis ne tik grožintis ja, bet ir puikiai leidžiant laiką po atviru dangumi. Čia atsiveria pati gražiausia golfo aikštyno kalnų panorama Karintijoje. Todėl čia nuolat gausu žaidėjų. Pavargus siūloma eiti į 19 terasą, iš kurios atsiveria kerinti Alpių kalnų panorama. Pats golfo parkas puikiai prižiūrėtas. Jame yra garsių menininkų skulptūros, kurios puošia teritoriją. Taip pat čia randamas puikus restoranas ir parduotuvė.

2409golfpark-klopeiner-see-430x283

Molltaler glacier slidinėjimo kurortas

Austrija ir kalnai – neatsiejama. Taip pat ir slidinėjimas šioje šalyje yra labai populiarus. Karintijos žemėje yra puikus Molltaler glacier slidinėjimo kurortas Flattache. Jame randamos 19 kilometrų paprastų, 24 kilometrų vidutinio sudėtingumo ir 10 kilometrų sudėtingų trasų. Tad kiekvienas pagal savo poreikius ras tinkamą. Aukštis svyruoja nuo 1200 iki 3122 metrų virš jūros lygio. Pagrindinis slidinėjimo sezonas atidaromas spalio mėnesį, o baigiamas kovo mėnesio pabaigoje. Vasaros laikotarpiu veikia 9 kilometrų trasa ir dirbtinio sniego sistema leidžia mums mėgautis aktyviu laisvalaikiu ir šiltuoju metų laiku.

Ankogel09Zupanc_093_imggallery2366

Tscheppaschlucht parkas

Apie kilometrą nuo Maltos miesto yra puiki vieta – Tscheppaschlucht parkas. Tarpekliai ir kriokliai atrodo neįtikėtinai. O šioje vietoje įkurtas pramogų parkas atrodo dar neįtikėčiau. Retos gėlės puošia visą teritoriją. Žygis per kabančiuosius tiltus, lipimas laiptais į aukštumas, virvių atrakcionai tikrai patiks visiems. Jei nebijote aukščio, tai siūlome pačią pagrindinę Tscheppaschlucht parko pramogą – ėjimas pamatyti krioklį, kurio vanduo iš 26 metrų aukščio kas sekundę krenta 500 litrų vandens. Vaizdas tikrai įspūdingas. Netoli nuo parko yra puikūs viešbučiai, tad apsistoti čia ilgėliau galima visiems, kurie nori geriau pažinti apylinkių gamtą ir puikiai praleisti laiką.

287_36018_22

Nassfeld Hermagor slidinėjimo kurortas

Austrijos pietvakariuose, 1500 metrų aukštyje virš jūros lygio, yra puikus Nassfeld Hermagor slidinėjimo kurortas. Jis ribojasi su Italija ir yra vienas iš didžiausių šalies slidinėjimo kurortų. Trasos yra kelių lygių sudėtingumo ir ilgio. Kai kurios iš jų randasi jau Italijos valstybėje. Daug sniego ir komfortiškas aukštis visais metų laikais. Tai pagrindinė Nassfeld Hermagor slidinėjimo kurorto populiarumo paslaptis. Čia yra pats geriausias keltuvas „Millenium Express“. Juo per 20 minučių galima pakilti į 6 kilometrų aukštį ir pasiekti 1393 metrus virš jūros lygio. Be pramogų slidinėjimo trasose lankytojų laukia žiemos baseinas, čiuožykla ant Pressegger ežero, pasivažinėjimai rogutėmis ir daugelis kitų smagių užsiėmimų.

110729-41854skigebiet_gartnerkofel

Klopeiner kurortas

Klopeiner kurorte esantis to paties pavadinimo ežeras yra pagrindinis traukos objektas. Ši vieta tapo populiaria tarp turistų būtent dėka gražiojo ežero ir pramogų jame. Vanduo vasarą labai šiltas ir švarus. Aplink ežerą esantys Karavenken kalnai ir miškai atrodo nuostabiai. Norintys aktyviai leisti laisvalaikį gali rinktis dviračius ir leistis į pasivažinėjimus gražiausiomis vietomis, golfo mėgėjai ras puikų aikštyną, o teniso kortai laukia žaidėjų. Šaltuoju metų laiku galima slidinėti ir čiuožinėti.

World___Austria_Duck_above_the_lake_Klopeiner_See__Austria_070094_

Finkenstein golfo parkas

Didžiuliai golfo aikštynai ir nuostabi gamta apsupta kalnų randama Finkenstein golfo parke. Čia galima atvyki nuo kovo iki spalio mėnesio. Golfo parkas randamas netoli nuo Finkenstein miesto. Net, jei niekada ir nežaidėte golfo, tai pats laikas pabandyti. Čia gali žaisti tiek pradedantys, tiek ir profesionalai. Išalkus kviečiama užeiti į puikų restoraną, kuriame patiekiami gardūs patiekalai.

alpe_adria_golf_schloss_finkenstein_700_3-b3bb880a-6e1e-11df-b634-f5684bc3d883_jpggolfen-bkk0_0

Natursprunganlage Achomitz slidinėjimo tramplinas

Natursprunganlage Achomitz slidinėjimo tramplinas randamas atvykus į Achomitzą. Čia yra maži, vidutinis ir didysis tramplinas. Pirmasis buvo pastatytas 1952 metais ir jis siekė 30 metrų ilgį. 1994 metais Natursprunganlage Achomitz slidinėjimo tramplinas buvo išplėstas ir pastatyti kiti tramplinai. Taip jis tapo populiarus tarp aktyvaus poilsio mėgėjų. Kasmet jame organizuojami Karintijos žemės ir Slovėnijos slidininkų varžybos. Kiekvienas atvykęs į čia gali išbandyti patikusį trampliną.

1204

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą