Frankfurtas

Frankfurtas prie Maino upės yra penktas pagal dydį miestas Vokietijoje. Jis žinomas pasaulyje dėl čia esančio Europos centrinio banko būstinės ir antrojo pagal dydį Europos oro uosto, o rengiamos mugės sutraukia minias lankytojų iš įvairiausių šalių. Muziejai, klubai ir barai taip pat nelieka nepastebėti. Šiuolaikiškas ir dinamiškas miestas žada turiningai praleistą laiką.

frankfurtfradt_home01

Romerberg aikštė

Viena iš svarbiausių miesto istorinių sričių – Romerberg aikštė, kuri puošia senamiestį.  Nuo 12 amžiaus ji yra gražiausia miesto aikštė, kurioje vyksta didelės mugės. Šiuo metu joje lankosi turistai ir grožisi gotikine architektūra, Teisingumo fontanu, Alte Nikolaikirche bažnyčia, istorijos muziejumi ir kitais lankytinais objektais. Ypatingo dėmesio sulaukia Teisingumo fontanas, kuris buvo pastatytas 1543 metais. Tai deivės statula, kurios akys neužrištos ir ji žvelgia į Romerberg rotušę laikydama svarstykles ir kardą.

RomerbergSquareFrankfurtGermanyLAF-puzzlexmas

Maino bokštas

56 aukštų ir 200 metrų aukščio Maino bokštas – įspūdingas dangoraižis Frankfurte šalia Maino upės.  Pagrindinis bokštas turi penkis požeminius aukštus, ir dvi atviras apžvalgos aikšteles nuo kurių galima pamatyti kvapą gniaužiančią miesto panoramą. Maino bokštas yra vienintelis dangoraižis mieste, kuris turi stebėjimo observatoriją ir yra aukščiausias pastatas Vokietijoje sujungtas su 55 aukštų 185 bokšto dangoraižiu. Maino bokštas buvo pastatytas tarp 1996 ir 1999 metų ir jame yra įsikūrusi Landesbank Hessen – Thuringen banko būstinė. Taip pat čia yra yra Merrill Lynch ir Standard & Poor’s – finansinių paslaugų kompanijos ir Hessischer Rundfunk televizijos studija.

skyline_frankfurt_main_tower_028

Gėtės namas

Johano Volfgango Gėtės namas Frankfurte prie Maino kviečia susipažinti su garsaus vokiečių rašytojo, humanisto, politiko, mokslininko ir filosofo namais ir gyvenimu. Čia eksponuojami jo asmeniniai daiktai. Garsusis vokiečių rašytojas sukūrė visiems gerai žinomą dviejų dalių tragediją „Faustas“.

goethe

Zeil pirkinių gatvė

Zeil pirkinių gatvė tęsiasi 1609 kilometrus ir kasmet sutraukia daugybę lankytojų iš įvairiausių pasaulio šalių.  Pėsčiųjų gatvė dažnai vadinama „pirkinių mylia ir garsėja ne tik populiariausiomis ir garsiausių prekių ženklų parduotuvėmis, bet ir mažomis Boutique parduotuvėlėmis, kuriose galima rasti įvairių prekių. Po smagaus pasivaikščiojimo po parduotuves užeikite į čia esantį barą, kavinę ar restoraną. Miesto gyventojai pasakoja, kad čia gaminami patys skaniausi patiekalai.

my-zeilzeil

Gamtos mokslų muziejus

Gamtos mokslų muziejus yra antrasis pagal dydį tokio tipo muziejus Vokietijoje, kurio ekspozicija užima daugiau nei 6000 kvadratinių metrų. Frankfurte įkurtame muziejuje yra didžiausia Europoje dinozaurų griaučių ekspozicija. Nors ji sulaukia daugiausia lankytojų dėmesio, tačiau čia galima apžiūrėti ir įspūdingą kitų gyvūnų iškamšų kolekciją, kurios parodo mūsų Žemės vystymosi etapus. Norėdami ne tik pasivaikščioti muziejaus koridoriais, bet ir sužinoti įdomių faktų – apsilankykite vakare. Tuomet rengiamos ekskursijos lankytojams ir nenustebkite pamatę daugybės lankytojų, juk tai populiariausias muziejus Frankfurte.

im-1-lichthof 46130_Frankfurt_Senckenberg

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą