Geriausi Kroatijos paplūdimiai

Kroatija – turistų pamėgta šalis. Geros kainos, puikus klimatas, skanus maistas ir labai graži gamta kasmet vilioja atostogautojus. Balkanų kryžkelėje esanti šalis ribojasi su Adrijos jūra. Čia puikiai išvystytas turizmas. Geri viešbučiai, įdomios ekskursijos ir pramogos neleis nuobodžiauti atostogų metu. Kroatija taip pat garsėja vienais iš geriausių paplūdimių Europoje, kuriuose galima ne tik ramiai ilsėtis, bet ir užsiimti aktyvia veikla.

croatiCroatia

Punta Rata paplūdimys

Apie du kilometrus nutolus nuo Baška Voda yra puikus Punta Rata paplūdimys. Jis turi Mėlynąją vėliavą, kuri suteikiama kaip Europos Sąjungos paplūdimio kokybės simbolis. Be to, Punta Rata, pagal „Forbes“ žurnalo įvertinimus patenka į geriausių pasaulio TOP 10 paplūdimių sąrašą. Paplūdimys apsuptas barų ir restoranų. Čia galima išsinuomoti sportui skirtą inventorių ir aktyviai praleisti laiką.

Punta Rata

Zlatni rat paplūdimys

Britų žurnalas „Daily Telegraph“ Zlatni rat paplūdimį vadina pačiu gražiausiu Europoje. Jis yra Bračo saloje. Paplūdimyje yra daug barų, kavinių, dušų, teniso kortų. Taip pat ieškantys aštrių pojūčių, gali išbandyti serfingą ar vandens slides. Zlatni rat paplūdimys karštomis dienomis tampa tikru išsigelbėjimu, nes čia augančios pušys yra puikus pavėsis nuo kaitrios saulės.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAzlatni-rat-beach

Baska paplūdimys

Baska paplūdimys gali didžiuotis Mėlyna vėliava. 1,8 kilometrų ilgio paplūdimys puikiai tinka įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonėms. Čia galima ramiai ilsėtis grožintis nuostabia gamta ir saule. Negalintys ramiai gulėti, gali išsinuomoti skuterį ar katamaraną. Patys drąsiausi apsilanko amerikietiškuose kalnelių atrakcionuose ar vandens čiuožyklose. Baska paplūdimys turi puikius barus ir restoranus, kuriuose galima linksmintis iki pat ryto.

Baska paplūdimys

Gradska plaza paplūdimys

Gradska plaza paplūdimys yra apie 200 metrų nutolęs nuo Crikvenici centro. Mėlyną vėliavą turintis paplūdimys yra pritaikytas ir negalią turintiems žmonėms. Patogi vieta ir geri įvertinimai sutraukia daugybę lankytojų. Barai, restoranai, pramogos patinka visiems. Gradska plaza paplūdimys labai gražus dėka jį supančios gamtos. Čia siūlomos vandens sporto pramogos ir užsiėmimai, tad neteks nuobodžiauti aktyvų poilsį mėgstantiems žmonėms.

Gradska plazagradska_plaza_beach_holiday

Beriknica paplūdimys

Pago saloje, apie 12 kilometrų nuo Novalia, yra Beriknica paplūdimys. Tai vieta, kuri tinka romantiškiems pasimatymams ir ramiam poilsiui. Paplūdimyje galima gėrėtis laukine gamta ir švaria jūra. Taip pat Beriknica paplūdimys yra mėgstamas ekstremalių pojūčių mėgėjų. Čia galima užsiimti alpinizmu, nes yra daug tam tinkamų uolų. Taip pat mėgautis ekstremaliu sportu. Artimiausi restoranai ir barai yra už 2 kilometrų, tad būtinai pasiimkite maisto ir gėrimų.

Beriknica paplūdimys

Lubenice paplūdimys

Lubenice paplūdimys yra Preco saloje. Jis yra apsuptas uolų, todėl vaizdas čia nuostabus. Ne veltui, jis yra vienas iš gražiausių šalies paplūdimių. Tai puiki vieta norintiems pabėgti nuo šurmulio ir ramiai pailsėti. Lubenice paplūdimys neturi barų ir restoranų, tad maistu ir gėrimais pasirūpinkite patys.

lubenicelubenic

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą