Granada

Granada yra įsikūrusi Siera Nevados kalnų papėdėje, kuri priklauso Andalūzijos regionui. Miestas garsus ne tik tuo, kad yra labai gražus, nes stovi ant trijų kalnų, bet ir daugybe architektūros, ir istorijos paminklų. Granada cheap canada goose laikoma vienu iš gražiausių viso pasaulio miestu, todėl čia bet kuriuo metų laiku galima sutikti minias turistų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAgranada)

Generalife sodai

Generalife sodai pasižymi unikaliu grožio, juk tai buvusi Mauritanijos valdžios Granadoje vasaros rezidencija. Visas parko kompleksas
canada goose on sale suteikia galimybę pasigrožėti brangiausiomis gėlių ir medžių kompozicijomis. Retos rūšys suteikia išskirtinumo. Einant Kiparisų alėja prieisite Generalife sodus ir Alyvuogių bei Vandens laiptus. Pastarieji laiptai nuves iki nedidelės koplytėlės, kuri stūkso ant uolos. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas.

Generalife-Gardens-Granadagarden

Alhambra rūmai

Alhambra rūmai – nuostabus architektūros paminklas, kuris visus sužavi dydžiu bei grožiu. Jis dydžiu prilygsta miestelio dydžiui. Jo teritorijoje yra nuostabus Generalife sodų kompleksas. Rūmai yra Mauritanijos architektūros stiliaus palikimas: arkos, raižybos elementai, skirtingos architektūrinės detalės. Apsilankiusieji Alhambra rūmuose teigia, kad tokio grožio jie niekur nematė. Įžengus į vidų tarsi atsiduriama arabiškoje pasakoje.

Tha-Alhambra-palaceAlhambra Palace

Guadikso urvų kvartalas

Guadikso urvų kvartalas yra visai netoli nuo Granados miesto. Šiame nedideliame miestelyje turistai randa neįtikėtinų vietų. Juk dalis šios gyvenvietės gyventojų gyvena tiesiog urvuose. Turistams siūlomos ne tik ekskursijos po urvuose esančius namus, bet ir apsistoti viename iš čia esančių viešbučių, kuris taip pat įkurtas po žeme. Visi namukai tinkamai įrengti, todėl nereikia jaudintis dėl mums įprastų patogumų.

guadix-caves-1guadixsept2003011

Mirador de San Nicolas apžvalgos aikštelė

Turistų pamėgta Mirador de San Nicolas apžvalgos aikštelė yra viena iš labiausiai lankomų miesto vietų. Ji puikiai žinoma dėl iš paukščio skrydžio matomos Granados miesto panoramos. Pats geriausias laikas atvykti į Mirador de San Nicolas apžvalgos aikštelę – ankstus rytas, kuomet saulė tik pradeda tekėti. Tik vienintelis trūkumas šio laiko – minios smalsių turistų. Bet vaizdas vertas pastangų anksti atsikelti ir prasibrauti pro minią žiūrovų.

apzvalgosgranada-spain-159-view-over-barrio-realejo-taken-from-mirador-de-san-nicolc3a1s1

Katedros bazilika

1523 metais Granadoje prasidėjo Katedros bazilikos statybos. Architektūros žinovus šiek tiek glumina stilių persipynimas, nes gotikos elementai sumaišyti su renesanso, tačiau bet kokiu atveju ji verta dėmesio. Tiek fasadas, tiek ir vidaus interjeras atspindi prabangą. Viduje galima pamatyti labai vertingus meno kūrinius, o šalia Katedros bazilikos įkurtame Dailės muziejuje eksponuojami vertingi paveikslai iš šios šventovės.

granada-cat-usecatedral-y-capilla-real

La Cartuja vienuolynas

La Cartuja vyrų vienuolynas priklauso 1084 metais įkurtam to paties pavadinimo vienuolių ordinui. Granadoje vienuolynas buvo pastatytas 1516 metais ir iki mūsų dienų išliko daugelio metų istoriją menantis architektūrinis paveldas. Geriausiai išsilaikė garsioji Sakristijo salė. Ji atspindi baroko stilių. Taip pat labai vertinga paveikslų galerija.

la-cartuja-de-granada

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą