Gražiausi Londono parkai

Nors daugeliui Londonas pirmiausiai asocijuojasi su milžiniškais transporto ir žmonių srautais, tačiau čia galima nustebti pamačius tiek daug gražių žaliųjų miesto zonų. Miestas išsiskiria iš kitų didžiųjų pasaulio miestų tuo, kad jame daug gražių parkų ir sodų. Puikūs kraštovaizdžiai, sutvarkytos teritorijos ir gražūs augalai džiugina tiek miesto gyventojus, tiek ir svečius. Londone rasite ne tik lankomiausius Europos, bet ir seniausius Londono parkus.

295677-svetikPontypool-Park-England

Karališkasis Ričmondo parkas

Karališkasis Ričmondo parkas yra didžiausias Karališkasis parkas. Jis užima 955 hektarų žemės ploto teritoriją pietvakarių Londone. Taip pat jis yra Nacionalinės gamtos draustinis. Nuostabus kraštovaizdis: kalvos, pievos, miškai, sodai ir daugybė laukinių gyvūnų. Karališkajame Ričmondo parke yra Izabelos plantacija su dekoratyviniais medžiais ir augalais, piliakalniai, ypatingai seni medžiai. Parko lankytojai gali mėgautis parke vyraujančia ramybe ir gamtos grožiu.

Richmond-Park-London-UKrichmond3

Hampstead Heath parkas

Labai mėgstamas ir populiarus Hampstead Heath parkas yra Hampstead rajone. Tai vieta, kurioje lankytojus pakeri įspūdinga panorama su kalvomis, vandens kanalais, vandens telkiniais, senaisiais medžiais ir žaliuojančiomis pievomis. Hampstead Heath parkas yra viena iš žaliausių vietų visame Londone. Senasis parkas užima net 329 hektarus žemės ploto. Verta žinoti, kad pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose jis buvo paminėtas dar 986 metais. Jame rengiamos šventės, organizuojamos iškylos, žaidimai ir sporto renginiai.

Hampstead-Heathhampstead-heath-park

Ridzento parkas

Pačiame Londono centre yra nuostabus žaliasis gamtos prieglobstis – Ridzento parkas. Jis, dėka savo puikios vietos, tapo ypatingai pamėgta vieta tiek miesto gyventojams, tiek ir turistams. Tai puiki vieta pailsėti nuo miesto šurmulio. Ridzento parkas taip pat labai mėgstamas sportininkų ir aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojų, nes čia yra pats didžiausias sporto kompleksas visame Londone. Taip pat jame galima pasirinkti vandens pramogų: plaukioti valtimis ar vandens dviračiais.

regents-park

Haid parkas

Haid parkas yra vienas iš didžiausių Karališkųjų Londono parkų. Jis buvo įkurtas 1637 metais ir iki šiol išlieka labai populiarus. 142 hektarų žemės ploto teritorijoje vietos užtenka visiems tiek poilsiaujantiems, tiek sportuojantiems ir pramogaujantiems, tiek ir rengiantiems įvairias šventes. Haid parkas žinomas dėl jame esančio dirbtinio ežero grožio, upelių ir fontanų. Jame rasite ir princesės Dianos memorialinį fontaną. Taip pat vertos dėmesio įspūdingos arkos: Marmurinė ir Velingtono. Nepraleiskite progos apsilankyti populiariausiame Londono parke.

Hyde_Park_LondonHyde-Park-London-UK

Karališkasis Švento Džeimso parkas

Centriniame Londone esantis Karališkasis Švento Džeimso parkas yra seniausias Londono Karališkasis parkas. Tai ypatingai rami vieta, kuri pakeri savo atmosfera. Jis yra vienas iš lankomiausių visos Europos parkų. Gražios pievos, medžiai ir ežeras sukuria nuostabios gamtos kraštovaizdį. Karališkasis Švento Džeimso parkas mėgstama vieta rengti iškylas, šventes, ateiti sportuoti ar tiesiog ramiai pasėdėti, ar pagulėti ant gultų stebint gamtą.

Bridge Of Spies

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą