Gražiausi Tirolio regiono gamtos kampeliai

Tirolio regionas – Austrijos pasididžiavimas. Tai vieta, kuri kasmet sutraukia milijonus turistų. Ne be reikalo jų čia tiek daug. Žavūs miestai ir kaimai, didingos pilys ir rūmai vilioja keliautojus. O kur dar gražiausi Tirolio regiono gamtos kampeliai? Juk gamta supa mus visur. Tirolio regione labai daug gražių gamtos vietų, kurias būtina pamatyti.

2

3Wolfsklamm tarpeklis

Wolfsklamm tarpeklis yra Tirolio regiono lankomiausia vieta. Ji reiškia vilko tarpeklį, nes, pasak senųjų pasakojimų čia kadaise gyveno vilkai. Daugiau kaip prieš 100 metų visiems norintiems tapo atvira ši lankytina vieta. 354 laiptais galima nusileisti keliauti ir grožėtis šiuo tarpekliu. Iš čia matosi gražusis Šv. Georgijaus vienuolynas, stovintis ant kalno. Visos kelionės metu per tarpeklį keliautojai matys krioklius, upę, uolienas ir grožėsis apylinkių gamtos panoramomis. Turistams ekskursijos vyksta nuo balandžio iki lapkričio mėnesio.

Wolfsklamm Gorge

wolfsklammVilsalpsee ežeras

Labai gražus Vilsalpsee ežeras yra to paties pavadinimo slėnyje. Čia ištisus metus galima poilsiauti. Draustinio teritorijoje esantis ežeras apsuptas įvairiausių augalų bei gyvūnų. Tai nuolat tvarkoma teritorija, todėl ir poilsiautojų čia netrūksta. Turistams siūlomos ekskursijos ir pėsčiųjų žygiai. Įprastas žygis aplink ežerą trunka 1,5 valandos ir dovanoja keliautojams nepamirštamus įspūdžius. Čia iki soties galima mėgautis kalnų, miškų, upelių, krioklių ir pievų vaizdais. Verta apsilankyti čia įkurtose kavinėse ir paragauti tirolietiškos virtuvės patiekalų. Šiltuoju metų laiku galima plaukioti valtimi, žvejoti ar ramiai gulėti kaitinantis saulėje, o žiemomis čia laukiami slidininkai.

Vilsalpsee1

VilsalpseeWeerbach upė

Beveik 17 kilometrų Weerbach upė teka gražiuoju Tirolio regionu. Pirmą kartą ji buvo paminėta dar 13 amžiuje. Tuo metu joje buvo ieškomas auksas. Tūkstančiai aukso ieškotojų tuo metu vyko į šią Tirolio regiono vietą. Iš čia rasto aukso buvo pagamintas miesto herbas. Ši upė labai graži. Ji teka ne tik kalnų viršūnėmis, bet ir pro miestelius. Tukso slėnyje Weerbach upė turi puikius lygius krantus, todėl itin tinka poilsiui.

Weerbach River

Weerbach River1Debantbah šaltinis

Debantbah šaltinis yra rytų Tirolio regiono dalyje. Jis išteka iš Hochschober kalno viršūnės, po to prateka netoliese nuo Debantgrato kalno. Debantbah šaltinis yra net 21 kilometro ilgio. Jis apsuptas žaliuojančių miškų ir gražiųjų pievų. Čia ganosi daugybė laukinių žvėrių. Ne tik šaltinio ir apylinkių vaizdas pakeri keliautojus. Vietiniai gyventojai pasakoja apie šio vandens stebuklingas galias. Jis suteikia galimybę pasveikti net ir sunkiems ligoniams.

Debantbah Stream

Paznaun slėnis

Tirolio regione esantis Paznaun slėnis yra laikomas vienu iš gražiausių visoje šalyje. Čia susirenka ne tik gamtos mylėtojai, bet ir visi, kurie mėgsta slidinėti ir pramogauti. Gražios gamtos apsuptyje yra įrengti slidinėjimo kurortai, naktiniai klubai ir barai. Turistams siūlomos ir pažintinės ekskursijos bei žygiai skirti pėstiesiems.

Paznaun Valley

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą