Gražiausios Bavarijos pilys

Bavarijos kunigaikštystė yra pietrytinėje Vokietijos dalyje. Jau 6–8 amžiuje šioje šalies dalyje egzistavo Bavarų kunigaikštystė. Per šį ilgą laikotarpį čia vyko įvairiausi istoriniai įvykiai, buvo statomos didingos pilys ir rūmai, klestėjo amatai ir menai. Ne veltui šis regionas ypatingai mėgstamas turistų. Jie šiose žemėse atranda daug architektūros ir istorijos perlų.

2017BGflat,550x550,075,f

Hohenschwangau pilis

Hohenschwangau pilis stovi to paties pavadinimo kaime. Tai viena iš gražiausių Bavarijos pilių, kurią kasmet aplanko apie 300 tūkst. turistų iš viso pasaulio. Neogotikos stiliaus architektūros paminklas buvo pastatytas 19 amžiuje. Tai buvo karaliaus Maksimiliano šeimos vasaros rezidencija. Pilis labai graži. Vidiniame jos kieme stovi fontanas, kuris simbolizuoja gulbę. Įžengus į pilies vidų apsups prabanga ir įvairių stilių kambariai bei salės. Sužinoti pilies istoriją galima visiems norintiems.

Hohenschwangau_Castle_in_Bavaria

Mespelbrunn pilis

Mespelbrunn pilis išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „vandens pilis“. Tokį pavadinimą ji gavo dėl neįprastos vietos, kurioje ji buvo pastatyta. Pilis stovi vandens telkinio centre. Tokia vieta ir graži architektūra tapo daugelio turistų pamėgta vieta. Iki šiol pilis priklauso Ingelhaim grafams. Jie gyvena šiaurinėje pilies dalyje, o likusi dalis ir kiti statiniai atviri lankytojams. Verta paminėti, kad Mespelbrunn pilis yra viena iš nedaugelio Vokietijos pilių, kuri puikiai išsilaikė nepaisant sudėtingų sąlygų. Be to, buvo nuspręsta nekeisti jo originalių formų ir architektūros. Iki šiol išlikusi stovi 13 amžiaus pilies dalis, kuri ypatingai domina turistus.

Castillo-de-Mespelbrunn_ea9b3c947c0eb0129869310af3e767158c89183c

Linderhof pilis

Gražioji Linderhof pilis stovi apsupta įspūdingo parko. Būtent jis laikomas ypatingo kraštovaizdžio šedevru. Parkas užima net 80 hektarų žemės ploto. Šį architektūros paminklą rasite Linderhofe. Ne tik išorė, bet ir vidus pakerės lankytojus. Garsiausi Europos menininkai kūrė vidaus interjerą, kuris privers visus žavėtis jų darbu. Čia yra net 10 įspūdingo grožio salių, kurios atviros lankytojams. Taip pat galima apžiūrėti miegamuosius bei gyvenamuosius kambarius.

germany_020120120237_3germany_020120120237_4

Eyrichshof pilis

Nuo Eberno miesto apie kilometrą stovi nutolusi Eyrichshof pilis. Ji laikoma viena iš gražiausių Bavarijos pilių. Ne veltui čia buvo filmuojama daugybė kino filmų ir televizijos laidų. Buvusi pilis ant vandens nuo 14 amžiaus priklausė Rotenan baronų dinastijai. Pirmieji rašytiniai paminėjimai randami nuo 1232 metų. Iki šių dienų ji puikiai atrodo ir joje lankosi daugybė turistų. Verta paminėti, kad lankytojams atvira tik vienintelė salė, kuri yra pagrindinė pilyje. Čia pamatysite prabangų interjerą, kuris pakerės.

Ebern_Schloss_Eyrichshofneu

Marzoll pilis

Marzoll pilis buvo pastatyta 16 amžiuje Bad Reichenhall mieste. Nuo 2007 metų jis perorganizuojamas į viešbutį. Patį pastatą galima laikyti architektūros šedevru. Tam, kad suprasti, koks jis gražus, reikia pamatyti. Italų renesanso stilius atrodo labai gražiai. Šalia pilies stovi ir keli statiniai, kurie pastatyti 17 amžiuje ir rokoko stiliaus Šv. Valentino bažnyčia. Ne tik architektūra žavi, bet ir gražusis sodas, kuris driekiasi pilies teritorijoje. Sodas sukurtas renesanso stiliumi.

71c65661ff5e4db70cea0f5138da596b

Parsberg pilis

Pirmą kartą Parsberg pilis buvo paminėta 1205 metais. Tai buvusi Parsberg dinastijos rezidencija. Per ilgą laikotarpį pilyje vyko daug įdomių ir svarbių įvykių, kuriuos galima sužinoti apsilankius joje. Pilis buvo ne vieną kartą nugriauta ir vėliau atstatyta, ir sutvirtinta. Tuo metu buvo nuspręsta padidinti pilies dydį ir pastatyta viršutinė pilies dalis su puošniais bokštais. Nuo 19 amžiaus pilyje vyko svarbūs posėdžiai ir iki 1974 metų buvo uždrausta joje ką nors organizuoti. Vėliau buvo leista rengti įvairius renginius, žemutinėje pilies dalyje buvo įrengta ekspozicijų salė bei Folkloro ir naujosios istorijos muziejai. Tai puiki vieta ne tik pažinčiai su istorija ir architektūra, bet ir su vietinių gyventojų kultūra.

parsberg01Winter-Sunset-Parsberg-Castle-Germany

Irmelsgauzen pilis

Irmelsgauzen pilis stovi Hochhheime, Bavarijos regione. Tai senovinis architektūros paminklas, kuris pirmą kartą buvo paminėtas dar 88 metais. Nuo to laiko iki dabar vyko įvairiausi istoriniai ir kultūriniai įvykiai. Pilis iki dabar puikiai atrodo, nors pirmoji rekonstrukcija buvo atlikta tik 1854 metais. Verta paminėti kuo Irmelsgauzen pilis tokia svarbi Bavarijai. Tai vienintelė pilis, kuri nenukentėjo karų metu, kurių tikrai netrūko šiame svarbiame regione. Apsilankymas šioje vietoje taps nepamirštamas.

 zamok_irmelsgauzen

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą