Gruzijos pramogų vietos

Gruzija – kontrastų šalis. Jos sostinė Tbilisis įsikūręs gražioje vietoje šalia Kuros upės. Ne tik į šį miestą turistus vilioja istoriniai ir architektūriniai pastatai ar gruziniška virtuvė, nors tiesą pasakius, maisto gamybos tradicijos tikrai pakeri net ir gurmanus, bet ir į šią nuostabią šalį. Beviso to čia atrandamos ir puikios pramogų vietos, kurias būtina aplankyti atvykus į Gruziją.

bridge_tbilisiTbilisi-HD-Wallpaper6

Batumi delfinariumas

Gruzijoje esančiame Batumi miestelyje, kuris įkurtas nuostabioje vietoje šalia Juodosios jūros, yra puiki vieta pramogoms. Tai Batumi delfinariumas, kuris patiks tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Jis yra pats žinomiausias ir lankomiausias visoje šalyje, todėl neapsilankyti jame būtų neatleistina klaida turistams. Verta paminėti ir jo istoriją, nes jis buvo pirmasis delfinariumas buvusioje Tarybų Sąjungoje. Jo istorija prasidėjo 1975 metais ir į jį atvykdavo labai daug įvairių šalių gyventojų tam, kad pamatytų delfinų pasirodymus. Šiuo metu tai modernus delfinariumas. Tai vandens pramogų kompleksas po atviru dangumi, kuriame dėmesio centre yra delfinai. Baseinas dekoruotas laukinės gamtos motyvais, todėl maloniai nustebins tokia aplinka. Žiūrovų vietos primena amfiteatrą po stikliniu kupolu, kuris apsaugo nuo saulės ir lietaus.

дельфинарий366803336

Tbilisio zoologijos sodas

1927 metais Gruzijos sostinėje buvo atidarytas Tbilisio zoologijos sodas. Šiuo metu jo teritorija užima per 100 hektarų ploto. Dėka patogios vietos jis itin gausiai lankomas ištisus metus. Be to, ir turistai nepraleidžia progos apsilankyti jame bei susipažinti su sodo gyventojais iš arčiau. Čia galima pamatyti daug įvairių gyvūnų, tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukia drambliai. Prie jų visuomet nusidriekia eilės smalsuolių. Tbilisio zoologijos sodas yra tinkama vieta pramogoms visai šeimai.

elephants-at-tbilisi-zooviper08

Tsitsinatela pramogų parkas

Kalbant apie pramogų vietas lankantis Gruzijoje reikia paminėti ir Tsitsinatela pramogų parką. Jis vertas dėmesio ir dėl to, kad galima vienos kelionės metu tiek pramogauti parke, tiek ir apsilankyti gražiame Juodosios jūros kurorte – Ureki. Tsitsinatela – puiki vieta pramogoms bet kurio amžiaus lankytojams. Pavadinimas reiškia "švieselė". Darbo laikas šiame parke prasideda vakare, o kai sutemsta visa teritorija apšviečiama spalvotomis švieselėmis. Vaizdas tiek būnant parke, tiek ir už jo ribų išties kerintis: viskas šviečia, mirguliuoja, sukasi, vartosi ir girdimas linksmas lankytojų klegesys, kuris savo puikia nuotaika užkrečia ką tik atėjusiuosius. Nesvarbu, kiek jums metų, nes čia kiekvienas ras ką veikti. Parke veikia apžvalgos ratas, siaubo pilis ir daugybė kitų atrakcionų.

3994423414364941

Batumi ledo rūmai

Jei turistai pavargsta nuo saulės ir kaitros, tai visuomet galima pramogauti ten, kur karaliauja šaltis. Tam puikiai tinka Batumi ledo rūmai. Jie randami Batumyje. 2011 metais šiame mieste atidaryti ledo rūmai yra šiuolaikinis kultūros ir pramogų kompleksas. Čiuožyklos ilgis siekia 60 metrų, o plotis 30 metrų. Čia galima sutikti tiek profesionalius sportininkus, tiek ir pradedančiuosius. Amžius taip pat įvairus. Batumi ledo rūmai atitinka Europos Sąjungos keliamus statybos standartus ir buvo pastatytas pagal naujausias technologijas, todėl kiekvienas lankytojas atras ne tik saugią vietą pramogoms, bet ir modernią.

1339427813

Naujoji telekabinų trasa

Gruzijos sostinėje Tbilisyje yra Naujoji telekabinų trasa. Tai viena iš populiariausių pramogų atvykus į šį nuostabų miestą. Juos sužavi galimybė pamatyti Tbilisį iš paukščio skrydžio. Šioje trasoje yra 7 modernios ir saugios telekabinos. Kiekvienoje iš jų gali būti 8 žmonės. Vertas dėmesio ir telekabinų dizainas. Jų ne tik sienos iš stiklo, bet ir grindys. Tiesa, jei bijote aukščio, tai ši pramoga nebus tokia smagi. Aukščiausias Naujosios telekabinų trasos taškas yra 90 metrų aukštyje.

8772277781799

Kavkaz restoranas

Pramogauti galima ir restoranuose. Vienas iš tų, kuris vertas turistų dėmesio – Kavkaz restoranas. Jis yra Gruzijos sostinėje Tbilisyje. Jauki atmosfera, gražūs vitražai ir senovinis dekoras sukuria gražią aplinką. Jame galima įvertinti Kaukazo virtuvę. Pagrindinis patiekalas, kurį rekomenduoja paragauti – Kaukazas. Tai kepta mėsa su grybais ir bulvėmis. Turtingas ir čia esantis baras, kuriame galima įvertinti įvairius Gruzijos gėrimus. Vakarais galima mėgautis įvairiais renginiais. Vienas iš daugiausia dėmesio sulaukiančių – čači. Tai nacionalinės gruzinų degtinės gamybos pamokos. Į jas visuomet ateina turistai, kurie nori apie lankomą šalį sužinoti įvairių įdomybių.

82489543

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą