Įdomiausios Tirolio regiono vietos

Kerinčios gamtos apsuptyje Austrijoje esantis Tirolio regionas labai mėgstamas turistų. Daugelio amžių istorija, vietinių gyventojų papročiai ir kultūra sukuria svetingos vietovės įvaizdį. Keliautojus taip pat traukia įdomiausios šio regiono vietos, kurios vilioja milijonus lankytojų.

2

1Sennerei Zillertal sūrio gamykla

Kalnai, grynas oras ir gardus sūris. Štai kas turistus vilioja į Tirolio regione įkurtą Sennerei Zillertal sūrio gamyklą. Skambant nuotaikingai muzikai leidžiamasi į ekskursiją, kurios metu susipažįstama su sūrio gamyba. Šią puikią vietą rasite Mayrhofene. Po to, kai pamatysite visus gamybos procesus galėsite apsilankyti virtuvėje, kurioje gaminami kulinariniai šedevrai iš sūrio. Ne tik pamatyti, bet ir ragauti galima. Taip pat čia galima įvertinti ir tirolietišką tradicinę virtuvę bei jos siūlomus patiekalus. Sennerei Zillertal sūrio gamykla – įdomi vieta, kurioje pažinsite sūrio gamybos istoriją ir tradicijas.

zillertal-experience-dairy

zillertal_02Traunfall nardymas

Per pastarąjį dešimtmetį Žaliojo ežero teritorijoje siūlomos nardymo paslaugos tapo traukos centru. Švarus kalnų vanduo yra puiki vieta šiai pramogai. Traunfall nardymas sulaukia didelio susidomėjimo. Čia yra visa reikiama įranga ir patyrę instruktoriai. Leiskitės į 8 metrų gylio ežerą ir patirkite nuotykių!

330691

Miniera d’argento sidarbo kasykla

Miniera d’argento sidarbo kasykla yra Schwaze. Tai viena lankomiausių Tirolio regiono vietų. Ji didžiausia viduramžių laikotarpio kasykla, kuri žinoma visame pasaulyje. Čia buvo išgaunami didžiuliai kiekiai sidabro. Šiuo metu Miniera d’argento sidarbo kasykla taip pat puikiai žinoma visame pasaulyje. Joje yra įkurtas muziejus, kuris kasmet sulaukia daugybės smalsių turistų. Ekskursijų metu persikeliama į praeitį ir sužinoma visa istorija ir svarbūs įvykiai. Mėgstantiems aštrius pojūčius siūloma ekskursija, kurios metu leidžiamasi į 800 metrų gylį. Po pažinties su kasykla lankytojai kviečiami į puikią „Silbershop“ suvenyrų parduotuvę.

Miniera d’argento di Schwaz

Miniera d’argento di Schwaz2Aukštyn kojom apverstas namas

Terfenso kaime yra puikus Aukštyn kojom apverstas namas, kuris gausiai lankomas turistų. Tai labai įdomi vieta tiek mažiesiems, tiek ir suaugusiems lankytojams. Namas buvo suprojektuotas ir pastatytas tam, kad pritrauktų turistus į šią Tirolio regiono dalį. Architektai ir dizaineriai puikiai susitvarkė su šia užduotimi. Visi galimi baldai, interjero detalės, prietaisai ir net automobilis garaže yra apversti. Aukštyn kojom apverstas namas yra 140 kvadratinių metrų ploto. Šį projektą įgyvendino lenkų įmonė, kuri laiko paslaptyje kaip jiems pavyko išlaikyti balansą ant stogo kraštinės.

Upside down house

Upside down house1Alpių sodas

Alpių sodas įkurtas Kitzbuhelyje žavi gamtos mylėtojus. Tai viena iš lankomiausių vietų ne tik Tirolyje, bet ir visoje šalyje, kurioje galima leistis į įdomią ekskursiją. Sodas yra privati nuosavybė. Šioje gražioje vietoje auga daugiau kaip 300 augalų rūšių. Pats sodas yra įkurtas 1800 metrų aukštyje. Lankytojai čia gali mėgautis gražiais panoraminiais vaizdais, kuriuose puikiai dera žydinčios gėlės ir snieguotos kalnų viršūnės.Alpių sodas

Alpių sodas1

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą