Lankomiausios Graubiundeno vietos

Graubiundeno kantonas yra Šveicarijos pietrytinėje dalyje. Jis – didžiausias šalies kantonas pagal plotą. Jo sostinė yra Kūras. Daugybė vaizdingų maršrutų ir panoramų laukia keliautojų šiomis vietovėmis. Labai kalnuotos apylinkės sutraukia milijonus turistų kasmet. Ledynai, kalnai, slėniai ir gražiausi miestai su miesteliais. Čia kiekvienas atranda daugybę įdomių lankytinų vietų.

2

3Šveicarijos nacionalinis parkas

Šveicarijos nacionalinis parkas yra vienintelis šalies teritorijoje. Toks statusas jam buvo suteiktas daugiau kaip prieš 100 metų. Parko pasididžiavimas – Alpių kalnai. Vaizdas pakeri net ir daug ko mačiusius lankytojus. Grynas oras, žaliuojantys miškai, ežerai, gražieji slėniai ir snieguotos kalnų viršūnės atrodo nuostabiai. Lankytojams yra specialūs takeliai, kurių bendras ilgis siekia 80 kilometrų. Nors aplink parko ir jo teritorijoje nėra prabangių viešbučių, visi norintys čia apsistoti ilgėliau, tai gali padaryti paprastuose poilsio namuose.

SWITZERLAND - AUTUMN

national parkvSwissKropfensteino pilis

Pilis – urvas, taip išvertus vadinama Kropfensteino pilis. Tai viena iš neįprasčiausių Šveicarijos pilių. Išlikusių runų atvyksta pamatyti daugybė turistų. Nepaisant to, kad tenka kopti ilgai ir sunkiai, tačiau smalsumas nugali. Ant uolos krašto įkurta pilis pakeri savo paslaptingumu. Kropfensteino pilis buvo pastatyta 14 amžiuje. Išlikusios sienos leidžia įsivaizduoti kaip didingai atrodė pilis senaisiais laikais. Žvelgiant nuo runų aikštelės, atsiveria nepakartojama panorama. Šiuo metu Kropfensteino pilis yra įtraukta į Šveicarijos paveldo sąrašą.

Kropfenstein_Lage

kropfenstein100Safien slėnis

Labiausiai kalnuota Šveicarijos dalis – Safien slėnis. 14 amžiuje ši teritorija buvo apgyvendinta ir dabar čia galima pamatyti pavienius namus. Dėl to dažnai šį slėnį taip ir vadina – pavienių namų slėniu. Turistams siūloma 3 dienų ekskursija. Tai žygis per kalnuotąsias ir gražiąsias šios vietovės vietas. Visos uolos, urvai ir kalnai bus tikras jėgų išbandymas, o atpildas bus puikus. Jūs kvėpuosite grynu oru ir grožėsitės nuostabia gamta. Jeigu manote, kad toks žygis ne Jums, tuomet čia siūlomas pasyvus poilsis ir nakvynės viešbučiuose.

Safien Village

Safien Village2Samnaun slidinėjimo kurortas

Dar prieš 150 metų į dabartinio Samnaun slidinėjimo kurorto vietovę galima buvo atvykti tik iš Austrijos pusės, nes iš Šveicarijos nebuvo kelių. Buvo pasirašyta sutartis, kad būtų galima keliauti be vizų. Vėliau keliai buvo nutiesti ir tapo paprasčiau patekti į puikią kalnuotą vietovę. Samnaun slidinėjimo kurortas yra ramus ir puikus poilsiui tiek su draugų kompanija, tiek ir su šeima. Čia rasite lengvas trasas, o Austrijai priklausančioje dalyje – sudėtingas. Pakilus į aukščiausią viršūnę Palinkopf galima grįžti atgal į Samnauną arba leistis į Austriją.

Samnaun slidinėjimo kurortas

Samnaun_Ski_fd37d49c03Reino upė

Visiems gerai žinoma Reino upė gausiai lankoma turistų. Ji teka iš Šveicarijos ir sukuria nepakartojamą kraštovaizdį. Tai viena iš didžiausių Europos upių, kuri teka per Vokietiją, Austriją, Olandiją, Prancūziją. Poilsis greta upės įsikūrusiuose kurortuose teikia didžiulį malonumą poilsiautojams. Kalnų apsuptyje galima mėgautis gražiais vaizdais.

Rhine River

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą