Lankomiausios Valensijos aikštės

Gražusis Ispanijos miestas Valensija kasmet vilioja milijonus turistų apsilankyti šiame istoriniame mieste. Tarp lankomiausių vietų aikštės užima vieną iš svarbiausiųjų. Tarp jų rasite ir šiuolaikines, ir istorines bei senovines. Pasivaikščiojimas jomis neprailgs, nes šalia jų ar jose stovi daug istorinių ir architektūrinių statinių, skulptūrų ir paminklų.

valvalencia5

Reina aikštė

Reina aikštė yra viena iš žinomiausių ir lankomiausių ne tik Valensijoje, bet visoje šalyje. Jos pavadinimas reiškia Karalienės aikštė, todėl joje galima pamatyti supančią prabangą ir didingumą. Aikštėje esanti katedra laikoma aikštės simboliu prie kurio nuolat buriuojasi minios turistų. Reina aikštė dar lankoma ir dėl puikios panoramos, kuri atsiveria į Mikalet bokštą. Jis čia stovi nuo to laiko, kai buvo įkurtas miestas. Čia ateinantys lankytojai ras ir daug jaukių kavinių, ir restoranų. Taip pat čia yra daug prekybos palapinių, kuriose galima rasti gėlių ar suvenyrų.

reinareinaee5

Ayuntamiento aikštė

Centrinė Ayuntamiento aikštė – ypatingai graži Valensijos vieta, kurią apsupa gražūs namai ir sukuria vientiso architektūrinio komplekso vaizdą. Ją puošia Miesto rotušės pastatas, Centrinis paštas, parduotuvės, kavinės ir restoranai. Taip pat šalia jos stovi daug dėmesio sulaukianti Koridos arena. Ayuntamiento aikštę puošia fontanas, suoliukai ir medžiai. Tai didelė aikštė, kurioje malonu ne tik pasivaikščioti, bet ir pasėdėti, ir stebėti Valensijos miestą. Taip pat ši vieta žinoma ir kaip geriausia susisiekimo vieta, nes iš čia galima vykti į bet kurį miesto rajoną.

ayuntamineto_valenciaajuntament_valencia

Redonda aikštė

Valensijos senamiestyje yra nedidelė, bet labai įdomi vidinė aikštė. Tai Redonda aikštė, kurios pavadinimas apibūdina jos forma – apvali. Ji iš visų pusių apsupta siauromis gatvelėmis. Pamatyti neįprastos vietos kasdien ateina daugybė žmonių, tad geriau planuoti apsilankymą anksti ryte.

Redonda

Carmen aikštė

Viena iš gražiausių vietų Valensijoje yra senoji miesto dalis. Čia esančiame senamiestyje vaikščiojant siauromis gatvelėmis prieisite gražią ir jaukią Carmen aikštę. Ji buvo pavadinta čia buvusio Karmelitų vienuolyno garbei paminėti. Šiuo metu senajame pastate yra įkurta Dailės mokykla. Carmen aikštėje taip pat galima pamatyti ir kitus žymius statinius. Vienas iš jų – čia stovintys Intendente Pineda rūmai. Verta pamatyti ir Joan Joaneso statulą, kuri aikštės centre iškilo 1960 metais.

Carmen Plaza del

Virgen aikštė

Virgen aikštė – Valensijos miesto širdis. Verta paminėti, kad apsilankius joje galima rasti daug į lankytinų objektų sąrašus įtrauktų objektų. Tarp svarbiausių šio miesto lankytinų vietų objektų rasite labiausiai lankomą Katedros soborą, Šv. Mergelės Marijos baziliką ir Miesto valdžios rūmus. Nenusotabu, kodėl Virgen aikštė yra pati lankomiausia visame mieste. Iš čia prasideda beveik visos ekskursijos, kurių metu supažindinama su miestu. Po pasivaikščiojimo aikšte, būtinai užsukite į čia esantį restoraną. Būtent juose galima paragauti skaniausio vyno ar alaus.

Virgen Catedral-plaza-de-la-virgen valencia-guia-practica-turismo-2-9

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą