Madridas

Madridas pasaulyje žinomas ne tik kaip Ispanijos sostinė. Tai vienas iš labiausiai lankomų pasaulio didžiųjų miestų, kuris įsikūręs nuostabioje vietoje – šalia Manasareso upės. Ispanijos sotinė yra puiki vieta tiek gamtos, tiek ir istorinės miesto architektūros030-333 mylėtojams. Madridas tai Ispanijos kultūros centras, kuris traukia lankytojus susipažinti su turtinga istorija. Muziejai, bažnyčios, aikštės ir kaip, ir priklauso žaliosios sostinės titulą saugančiam miestui – daugybė nuostabių parkų puošia Madridą. Madridas040-444unikalus tuo, kad čia bet kuriuo paros metu ir bet kokių pramogų norintys miesto gyventojai ar svečiai būtinai ras tai ko ieško.

Edificio Metropolis

Las Ventas bulių kautynių arena

Ispanija neįsivaizduojama be bulių kautynių, todėl nepraleiskite progos apsilankyti Las Ventas bulių kautynių arenoje, o taip pat Koridos muziejuje. Areną rasite gražiajame Salamanka rajone.

arena

Madrido karališkieji rūmai

Viena iš svarbiausių lankytinų vietų – Madrido karališkieji rūmai.  Tai yra didžiausia karalių rezidencija visame Europos žemyne. Viduje Jus apsups ypatinga prabanga: aukso lubos, gobelenai, freskos. Karališkuosius rūmus supa nuostabus sodas su skulptūromis.

Madrid-in-Spain_Palacio-Real_2342

Cibelės aikštė

Cibelės aikštė lankytojus sutinka įspūdingomis neoklasikos marmuro skulptūromis. Joje bet kuriuo paros metu išvysite daugybę žmonių. Cibelės aikštėje stūkso Cibelės fontanas. Jis yra vienas iš Madrido simbolių, kuris pavadintas Romos vaisingumo deivės Cibelės vardu.

madrid-la-ciudad-hd

Juan Carlos I parkas

Madrido vakaruose įkurtas nuostabaus grožio Juan Carlos I parkas. Jis yra vienas iš didžiausių miesto parkų ir užima net 160 hektarų žemės ploto. Upė, gražūs sodai, takeliai, poilsio zonos ir nuostabi gamta. Parkas garsus ir tuo, kad jame buvo sukurta upė, todėl kiekvienas norintis pamatyti įspūdingą kraštovaizdį turi čia apsilankyti.

parkas

 Parque Juan Carlos I

Servanteso namas

Servanteso namas gausiai lankomas lankytojų. Jis priklausė garsiajam Ispanijos rašytojui Migeliui de Servantesui Savedrai, kuris parašė „Išmoningasis hidalgas Don Kichotas iš La Manšo”. Tai vienas žinomiausių Vakarų literatūros kūrinių. Šalia Servanteso namo stovi iš bronzos pagamintas suoliukas su sėdinčiu Don Kichotu ir Sanča Panča skulptūra.

servant

Alcala vartai

Madrido centre stovi miesto puošmena – Alcala vartai. Pagal simbolinę prasmę jie reiškia kelią, kuris jungia Madridą su Alcala de Henares miestu. Vartai įspūdingai atrodo prie vakarinio apšvietimo, o toks nepakartojamas vaizdas pritraukia minias lankytojų.

Puerta de Alcala (Alcala Gate) in Madrid, Spain

Debod šventykla

Madride stovinti Debod šventykla pasakoja daugelio amžių istoriją. Ji stovi Cuartel de la Montana parke. Tai istorinis paminklas, kuris buvo atvežtas iš Egipto. Debod šventykla buvo religinis centras, kurį gaubia daugybė paslapčių.

debon

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą