Maljorkos sala

Ispanijai priklausanti Maljorkos sala yra Viduržemio jūroje. Tai didžiausia šalies sala, kuri priklauso Balearų salynui. Kalnuotas kraštovaizdis žinomas dėka Serra de Tramuntana kalnų. Maljorkos sostinė Palma de Maljorka yra lankomiausias salos miestas. Be to, visa sala labai populiari turistinė vieta poilsiui ir atostogoms, kurią kasmet aplanko apie 20 milijonų turistų.

Beach view showing Illa de sa Caleta, Portal Nous / Bendinat, Palma Municipality, Mallorca, Balearic Islands, Spain. Image shot 2009. Exact date unknown.

Valdemosa

Senasis Valdemosos miestas traukte trauke turistus. Tai ypatinga vieta, kurioje persipina istorija ir tradicijos. Čia labai gražu ir ramu. 13 amžiuje šiose apylinkėse buvo skirta žemė vienuolyno statybai. Šalia jo pradėjo kurtis gyvenvietė. Šiuo metu Valdemosoje keliautojai randa ramybę ir puikią atmosferą poilsiui. Pasivaikščiojimai siauromis gatvelėmis grožintis senaisiais namais ir kitais statiniais žavi miesto svečius. Taip pat čia labai graži gamta.

ValldemossaTM--avalldemossa-village-mallorca-island-balearic-islands-spain

Perlų muziejus

Manakoro mieste yra įkurtas populiarus Perlų muziejus. Čia yra ir dirbtinių perlų gamybos fabrikas. Tokie dirbiniai nė kiek nenusileidžia kokybe natūraliems, o kaina tikrai gera. Visas gamybos procesas labai sudėtingas ir reikalauja itin didelio kruopštumo. Tuo tarpu lankytojams labai įdomu visa tai stebėti, todėl šios ekskursijos po Perlų muziejų bus nepamirštamos. Tai viena iš populiariausių salos lankytinų vietų.

Mallorca-Perle_2008_03Perlas Majorica manufacture

Vakarų vandens parkas

Vandens parkas vakarų Maljorkoje yra puiki vieta vandens pramogoms ir linksmybėms. Tai tematinis parkas, kuris atvaizduoja laukinius vakarus. Aplink esanti gamta taip pat suteikia žavesio. Tiek suaugusieji, tiek ir mažieji parko lankytojai ras daug pramogų. Čia yra sukūrinės vonios, pirtys, daugybė baseinų ir atrakcionų. Taip pat Vakarų vandens parke nuolat organizuojami įvairūs pasirodymai ir šventės. Dar viena pramoga siūloma lankytojams – ekskursija po visą pramogų kompleksą. Jums tereiks patogiai įsitaisyti ir Jus plukdys per vandens kanalą, kuris driekiasi per visą parko teritoriją.

western

Alfabia sodai

Alfabia sodai yra Bunyola mieste. Viršutinė sodo dalis apželdinta anglų stiliumi ir vadinamas Karalių sodu, o žemutinėje – auga tropiniai ir egzotiniai augalai. Tai nuostabi vieta. Čia galima ramiai pasivaikščioti ar pasėdėti, grožėtis gėlėmis ir palmėmis bei atgauti dvasios ramybę. Alfabia soduose yra jauki kavinukė, kurioje galima užsisakyti aromatingų ir labai skanių šviežiai išspaustų apelsinų sulčių, kurios gaminamos iš čia augančių apelsinų.

alfabiaalfabia_o_PC_1059_MA_c_pere_coll_jpg_1306973099

Ses Salines švyturys

Ses Salines švyturys buvo pastatytas 1863 metais ant Viduržemio jūros pakrantės. Trijų aukštų statinys iš tolo tarsi kelrodė žvaigždė rodo kelią. 17 metrų baltos spalvos švyturys labai lankomas turistų. Visi, kurie nori pamatyti gražių vaizdų, siūloma pakilti į apžvalgos aikštelę. Nuo Ses Salines švyturio viršaus atsiveria nuostabi panorama.

Ses Salines švyturys

Tramuntana kalnai

Maljorkos saloje yra gražūs Tramuntana kalnai, kurie nuo 2011 metų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai įspūdingos apylinkės, kurias kasmet aplanko milijonai turistų. Čia taip pat stovi senovinis vienuolynas ir galima rasti daugybę urvų. Tramuntana kalnų masyvo aukščiausias taškas – Puig Major. Tai neabejotinai pati gražiausia salos vieta.

Tramuntana kalnaiTramuntana kalnai2

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą