Populiariausios Tirolio pilys

Kiekvienoje šalyje galima rasti daugybę pilių. Ne išimtis ir Austrija. Tirolio regionas garsėja didingomis istorinėmis pilimis. Čia jų labai daug, todėl keliautojai, kurie mėgsta lankytis pilyse ir domisi istorija čia atras tikrą pilių rojų. Tarp gausybės architektūros paminklų išskiriamos populiariausios Tirolio regiono pilys.

2

1303222709D_2010_097_SchlossAmbrasLandeck pilis

Senovinė Landeck pilis buvo pastatyta 1296 metais. Daugelį amžių ji priklausė kilmingoms šeimoms. 20 amžiuje pilis buvo atrestauruota ir įkurtas muziejus. Gražus architektūrinis paminklas pastatytas iš akmens ir turi daugybę mažų langų. Nudažytas baltos spalvos dažais jis primena senovinę gynybinę tvirtovę. Daugybė lankytojų čia gali sužinoti pilies istoriją, pasivaikščioti pilies viduje bei pasigrožėti apylinkių vaizdais. O gamta čia išties labai graži – juk pilis stovi kalnų apsuptyje.

landeck_castle_landeck_tyrol_austria_6277x3568_(www_GdeFon_ru)

Landeck_SommerMatzen pilis

Alpbachtale stovi Matzen pilis. Ji pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėta 1278 metais. Tai buvo Bavarijos hercogo pilis, kuri tarnavo kaip vasaros rezidencija jam ir jo šeimai. Šiuo metu Matzen pilis yra viena iš populiariausių Tirolio regione. 6 aukštų statinys pasiekiamas lipant masyviais akmens laiptais. Kiemas puikiai prižiūrėtas, čia auga gražūs augalai. Pati pilis alsuoja senovine dvasia. Nors ji dabar priklauso privačiam asmeniui, tačiau dėl ekskursijų galima susitarti iš anksto.

Matzen Castle

Matzen Castle2Tratsberg pilis

Nuostabioji Tratsberg pilis pakeri savo grožiu. Tai klasikinio renesanso architektūros stiliaus statinys. Iš tolo girdima muzika kviečia užeiti į pilies vidų. Lankytojus pasitinka senoviniais kostiumais pasipuošę pilies darbuotojai. Čia sukurta puiki atmosfera. Teritorijoje stovi laiptų bokštas, kuris žinomas kaip puiki vieta, kurioje galima pamatyti Tirolio regiono kultūrines vertybes. Pilyje yra įrengtos nuostabios salės: medžiotojų, damų, pokylių. Daugelis lankytojų stengiasi čia apsilankyti, kuomet sutemsta. Tuomet pilis apšviečiama ir renesanso stilius atrodo dar įspūdingiau, nei dieną. Lankytojams, kurie nori pasivaikščioti pilies salėmis vakarais, darbuotojai kviečia į karališką vakarienę. Tai populiariausia pramoga visiems lankytojams.

Tratsberg

TratsbergSchloss_Tratzberg_Innenhof_1Freundsberg pilis

Ant Schwazo kalvos iškilusi Freundsberg pilis buvo pastatyta 1150 metais. Pilies bokštas dekoruotas rankų darbo freskomis, kurios sulaukia didelio susidomėjimo. Nuo 1963 metų čia yra įkurtas muziejus. Pilis buvo rekonstruota ir atsinaujinusi sutinka savo lankytojus. Daugybė langų puošia fasadą, kuris atrodo griežtų formų. Vidaus interjeras taip pat griežtas. Čia saugomi meno kūriniai.

Froyndsberg Castle in Schwaz1

Froyndsberg Castle in SchwazAnras pilis

Anras pilis kadaise buvo vyskupų rezidencija. Ji laikoma viena iš gražiausių Austrijos architektūros paminklų, todėl čia kasmet atvyksta daugybė turistų. Istorikai mano, kad pilis buvo pastatyta 1200 metais. Nuo 1997 metų čia veikia muziejus, kuris labai populiarus tarp lankytojų. Juk jis yra pats didžiausias visoje šalyje ir jame sukaupta didelė vertingų eksponatų kolekcija. Išorėja Anras pilis spindi šviesiomis spalvomis, o viduje spinduliuoja skoningu interjeru. Sienos ir lubos puoštos senoviniais dekoro elementais.Anras Castle2

Anras Castle

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą