Pramogos ir poilsis Karintijoje

Karintija – Austrijos žemė, kurioje kasmet apsilanko milijonai turistų. Tai labai populiarus regionas dėka nuostabios gamtos ir daugybės lankytinų vietų. Čia galima rasti užsiėmimų bet kurio amžiaus ir pomėgių žmonėms. Pramogos ir poilsis Karintijoje neatsiejama nuo puikių emocijų ir geros nuotaikos.

Adventurepark

10704201114101719

Katschberg nuotykių parkas

Norite išbandyti savo jėgas ar pasiilgote nuotykių? Katschberg nuotykių parkas tam puikiai tinka. Tai vienas iš įdomiausių Alpių apylinkių turistinių vietų. Jis įkurtas miške tarp aukštų medžių. Visoms amžiaus grupėms galima pasirinkti tinkamas trasas ir lipti į medžius. Čia visų laukia skirtingų sudėtingumo lygių užduotys jas įveikiant lynais, šuoliais ar lipimu dar aukščiau. Katschberg nuotykių parke labai populiarios komandų rungtys, juk kuomet yra su kuo rungtis, tai ir nugalėti atsiranda didesnis noras.

waldseilpark-faakersee--walter-hanzlik--dOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tierpark Rosegg zoologijos sodas

Tierpark Rosegg zoologijos sode per metus apsilanko apie 80 tūkstančių žmonių. Jie čia atranda per 400 gyvūnų. Kai kuriuos iš jų galima ne tik paliesti, bet ir glostyti ar šerti. Dar viena įdomybė, kad zoologijos sodas įkurtas istorinėje vietoje. Tai Rosego pilis, kuri buvo pastatyta 1722 metais. Taigi atvykus pamatyti gyvūnų, galima pasigrožėti ir italų stiliaus pilimi. Šiuo metu joje yra įkurtas parodų centras. Taip pat rengiami įvairūs renginiai. Beviso to, čia 2001 metais tarp pilies pastato ir zoologijos sodo buvo atidarytas žaliasis labirintas. Jis yra didžiausias ne tik Karintijoje, bet ir visoje Austrijoje. Atvykus į vieną vietą galima rasti daugybę pramogų.

RoseggRosegg_1_medium

Capella Auriga SPA centras

Vienoje iš gražiausių Karintijos Velden pilyje yra įkurtas nuostabus Capella Auriga SPA centras. Jis pelnytai rungtyniauja tarp elitinių Europos sveikatos ir grožio centrų. Procedūroms naudojamos tik sertifikuotos ir nekenksmingos kosmetikos priemonės. Po jų galima eiti į SPA centre veikiančią kavinę. Maistas ir gėrimai labai skanūs. Nuo pat atidarymo, kuris įvyko 2007 metais, Capella Auriga SPA centras išlaikė pirmapradę išvaizdą ir puikų aptarnavimo lygį. Dėka to, kasmet čia atvyksta vis daugiau svečių.

Top-Asia-Spas-Capella-Singapore

38Auriga_Spa_Entrance

Vogelpark Turnersee paukščių parkas

Sankt Primuse yra Vogelpark Turnersee paukščių parkas. Ši Karintijoje esanti gamtos oazė sulaukia didelio susidomėjimo. Čia gyvena daugybė papūgų, kakadu, ančių, povų ir kitų gražių ir įdomių paukščių. 1982 metais grupelė paukščių mylėtojų pristatė paukščius visuomenei. Nuo to laiko jų čia tik daugėjo, o šiuo metu galima pamatyti daugybę net ir itin retų veislių paukščių. 1998 metais buvo pastatytas ir nedidelis zoologijos sodas vaikams.

vogel_726madarpark-turnersee-nel-st-kanzian-am-klopeinersee-1-o

St. Kathrein SPA centras

St. Kathrein SPA centras randamas Bad Kleinkichenheime. 1200 kvadratinių metrų centras skirtas visiems, kurie nori puikiai pailsėti ir atgauti jėgas. Čia siūlomos terminės, druskų ar burbulinės vonios, baseinai bei pirtys. Norintys sustiprinti sveikatą renkasi masažus. Grožiui puoselėti taip pat siūlomos įvairios procedūros. Šiltuoju metų laiku lankytojai labai mėgsta laiką leisti terasoje ir grožėtis aplink esančia gamta. Ramybė ir grožis vyrauja kiekviename kampelyje. St. Kathrein SPA centras yra puiki vieta tam.

ST_Kathrein_10Roemerbad_05

Maltatal slėnio parkas

Austrijos Maltos mieste yra nuostabus Maltatal slėnio parkas. Jis priklauso Aukštojo Tauerio nacionaliniam parkui, tad gamtos grožiu net neverta abejoti. Nesvarbu ar atvyksite žiemą ar vasarą, nes bet kuriuo metų laiku čia galima rasti puikių pramogų. Jodinėjimas žirgais suteiks daug laisvės akimirkų, o jodinėjimas ant asilų atrodys gan neįprastai, bet išbandyti tai būtina. Iš viso Maltatal slėnio parke suskaičiuojama daugiau kaip 100 skirtingų veislių gyvūnų, kurie gyvena 30 tūkstančių kvadratinių metrų žemės plote. Nepamirškite apsižvalgyti, juk gamta šioje vietoje įspūdinga.

Malta_Koschach_Fallbach_24082007_01gruppenfoto_esel

Romerbad SPA centras

2007 metais buvo atidarytas Romerbad SPA centras. Gydomosios programos greitai sulaukė daugybės lankytojų teigiamų įvertinimų. Sveikatingumo centras tapo populiariausiu Karintijoje. Aplink esanti gamta ir šis kompleksas sukūrė gražios vietos įvaizdį. Romerbad SPA centras tapo vienu iš gražiausių ne tik Karintijoje, bet ir visoje Austrijoje. Sveikatingumo centre yra trys kompleksai, kurie skirti skirtingiems poreikiams. Romanum – skirtas užsiėmimams saunoje ir baseine. Noricum tema yra miškas, vanduo ir akmenys. O paskutinysis – Maximum sujungia skirtingus būdus gydytis: sauna, druskų inhaliacijos, terminiai šaltiniai. Belieka tik išsirinkti kur praleisti laiką.

 2590_SCALED_800x60007 Thermal Romerbad

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą