Sorento

Sorento – nuostabus Neapolio įlankos kurortas, kuris yra įsikūręs ant uolos. Nors tai kurortinis miestelis, tačiau čia nėra smėlėtų paplūdimių. Sorento yra pamėgtas dėl istorinių ir architektūrinių vertybių. Ar žinojote, kad iš čia lengvai pasiekiamas garsusis Vezuvijus? Ne tik tai atranda keliautojai.

shopping-in-sorrento-italy-piazza-tassountitled

Sorento pakrantė

Sorento laikomas undinių miestu, todėl nenuostabu, kad labai populiari ir gražioji jo pakrantė. Ši vieta visuomet buvo įkvėpimo šaltinis garsiems tapytojams ir rašytojams. Apie ją rašė Gėtė ir Baironas, o tapė Ščedrinas. Nuostabus vaizdas atsiveria iš pakrantės terasų. Nenuostabu, kodėl čia tiek daug turistų. Daugelis pastatų, kurie stovi Sorento pakrantėje, turi specialius pakelėjus, kuriais galima greitai nusileisti į paplūdimius ar pakilti į terasas ir pasigrožėti pakrante iš aukštai. Jei viešnagės metu norėsite apsistoti apartamentuose su vaizdu į pakrantę, tai šiltuoju metų laiku derėtų tuo rūpintis kuo anksčiau rezervuojant vietas.

23

Via Corso gatvė

Kurortinis Sorento miestelis nuolat sulaukia turistų dėmesio. Pasivaikščiojimai juo ilgam išliks atmintyje. Viena iš populiariausių vietų pasivaikščiojimams – Via Corso gatvė. Ji yra pagrindinė miesto prekybinė gatvė. Gatvė prasideda Tacco aikštėje. Kiekvienas šios gatvės lankytojas ras ką veikti joje. Barai, kavinės, restoranai, suvenyrų parduotuvėlės ir butikai. Via Corso gatvė garsėja ir naktiniais klubais, kuriuose galima mėgautis italų muzika. Miesto svečiai atras vietas, kuriose maloniai praleis laiką.

5200344264_92c2afeb13_zTheTripToPositanoViaTheSorrentoCoast004

Tasco aikštė

Tasco aikštė yra Sorento miesto širdis. Čia stovi benediktiečių vienuolio Šv. Antonio paminklas. Jis garsus tuo, kad yra Sorento miesto globėjas. Taip pat aikštėje stovi graži Šv. Marijos del Karmine bažnyčia. Ji buvo pastatyta 14 amžiuje. Bažnyčia skirta pagerbti garsųjį poetą Torkuato Tacco. Jo vardu ir pavadinta gražioji kurorto aikštė. Tai ne tik paminklų vieta. Čia visuomet šurmuliuoja minios lankytojų. Pasimatymai, susitikimai, turistinės ekskursijos. Kiekvienas randa, kaip įdomiai praleisti laiką. Tasco aikštė yra puiki vieta pasivaikščiojimams.

1

Šv. Pranciškaus vienuolynas

Architektūros paminklas – Šv. Pranciškaus vienuolynas yra nuostabi vieta. Tai kompleksas, į kurį įeina bažnyčia ir vienuolynas. Ji Sorento mieste stovi nuo 18 amžiaus. Vienuolyno pastatas buvo pastatytas 8 amžiuje. Baltas baroko stiliaus fasadas ir puošnus vidaus interjeras sužavi lankytojus. Paveikslai, freskos, vitražai ir bronzinės skulptūros puošia šį kompleksą. Iki šiol vienuolyne gyvena pranciškonų vienuoliai. Aplink yra nuostabaus grožio parkas su terasa. Iš čia atsiveria puikus vaizdas.

IMG_1438-800x450matrimonio-al-chiostro-san-francesco1

Malūno runos

Po Tacco aikšte buvo atrastos Malūno runos. Malūnas buvo pastatytas 1866 metais. Čia atvyksta daugybė keliautojų tam, kad pamatytų nepakartojamus vaizdus. Juk atsiverianti panorama į Malūnų slėnį yra įspūdinga. Kadaise šis slėnis skyrė teritorijas. Dabar mes galime pamatyti tik kelis statinius, kurie išliko iki mūsų dienų. Turistai šią vietą itin pamėgo.

The-Most-Amazing-Abandoned-Places-in-the-World-28

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą