Terminiai Slovėnijos kurortai

Slovėnijoje yra puikios sąlygos terminiams kurortams, todėl čia klesti sveikatingumo turizmas. Palyginus su Europa čia randama daugybė mineralinio vandens šaltinių, kurie efektyviai naudojami gydymo tikslais. Daugelyje šalių žinomi Slovėnijos kurortai jau ne vieną šimtmetį traukia čia atvykti ir ne tik gerai pailsėti, bet ir sustiprinti sveikatą. Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose minimi viduramžiai. Tuo metu čia gydytis atvykdavo garsiausi Europos šalių aristokratai. Šiuo metu čia kasmet atvyksta daugybė žmonių, kurie kurortuose atranda ne tik nuostabią gamtą, bet ir sveikatos šaltinius.

termal-resorts5

Šmarješke Toplice Mineral springs kurortas

Nuostabioje vietoje 169 metrų aukštyje esantis Šmarješke Toplice kurortas apsuptas kalvų su žaliuojančia augmenija. Graži vietovė tapo labai populiari. Vos 80 kilometrų nutolęs kurortas nuo sostinės Liublianos sulaukia didžiulio lankytojų srauto. Čia atrandamas švariausias oras, švelnus alpių klimatas ir daugybė požeminių mineralinio vandens šaltinių. Beje, vanduo turi ypatingų savybių, kurios padeda gydyti žmones. Tai įrodė ir mokslininkai. Dėl to Šmarješke Toplice Mineral springs kurortą pradėjo vadinti sanatoriniu kurortu.

 pictures-health_resort-1-2007-smarjeske-zracna_15045023451_603x354

NN Dimenzije sveikatingumo centras Celje kurorte

NN Dimenzije sveikatingumo centras yra Celje kurorte. Tai vieta, kuria domisi visi tie, kuriems reikia ne tik sustiprinti sveikatą, bet ir sureguliuoti kūno svorį. Pagrindinis šiame kurorte esančio sveikatingumo centro tikslas – greitas ir efektyvus lieknėjimas. Jame dirba tik aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ir kiti su sveikatos bei grožio sritimi susiję specialistai. Fizinis krūvis ir speciali dieta tampa pagrindu norint turėti gražų ir sveiką kūną. Verta paminėti, kad NN Dimenzije sveikatingumo centras yra labai populiarus. Į jį atvyksta ir labai garsūs bei svarbūs visuomeniniai veikėjai.

277b886961c606c290f967ea41508372e8bc4b824c6d9dc1bd8d3113d6495f

Metropolis Spa centras

Kamnike esantis Metropolis Spa centras yra vienas iš populiariausių ir geriausių SPA centrų visoje Slovėnijoje. Ne veltui jis įvardinamas kaip geriausia vieta komfortiškai pailsėti ir atsipalaiduoti. Centre siūlomos įvairios grožio ir sveikatos puoselėjimui skirtos paslaugos. Ne išimtis ir taip populiarios šioje šalyje mineralinio vandens procedūros. Verta paminėti apie išskirtinį vidaus interjerą, kuris sukurtas taip, kad klientai visuomet jaustųsi atsipalaidavę ir galėtų mėgautis komfortu nuo pat pirmų akimirkų tik įžengę į vidų.

metropolis-spa

Terme Olimia kurortinis kompleksas

Podcetrteke esantis Terme Olimia kurortinis kompleksas apsuptas miškais. Atvykę į čia lankytojai mėgaujasi išskirtiniais gražiais gamtos peizažais. Terminis kurortas kviečia pasisemti sveikatos šaltinio vandens ir komfortiškai pailsėti. Kompleksas yra netoli nuo Slovėnijos sostinės Liublianos, tad populiarumas jo niekada neblėsta. Kalbant apie mineralinį vandenį, kuris išgaunamas būtent šioje vietoje yra labai didelis procentas kalio ir magnio. Tai mineralai, kurie būtini mūsų organizmams. Veikiantys terminio vandens baseinai palaiko 24–37 °C temperatūrą. Norintys dar daugiau naudos turi žinoti, kad Terme Olimia kurortiniame komplekse mineralinis vanduo turi tinkamą pH ir elektrolitų kiekį. Tai reiškia, kad geriant tokį vandenį atsinaujina ląstelės ir tuo pat metu valomas organizmas.

ENOTA ARHITEKTI  ORHIDELIA PODCETRTEK 2009počivališče-wellness-orhidelia-terme-olimia

Cateski Toplice kurortas

Cateski Toplice yra sveikatingumo kurortas, kuris randasi Brežice. 140 metrų virš jūros lygio pakilusi vieta puikiai tinka poilsiui, nes čia itin grynas ir švarus oras. Klimatas pasižymi šiltomis žiemomis ir karštomis vasaromis bei galima mėgautis daugybe saulėtų dienų. Cateski Toplice sveikatingumo kurortas įkurtas 1924 metais ir žinomas kaip karšto vandens versmių vieta su silpna mineralizacija. Šis vanduo naudojamas maudynėms, nes pasižymi gydomosiomis savybėmis. Taip pat čia atrandamas ir puikus geriamas mineralinis vanduo. Kasmet į Cateski Toplice sveikatingumo kurortą atvyksta daugybė ligonių, kurie gydomi šioje vietoje.

hotel-terme-dolenjske-toplicehotel-terme-smarjeske-toplice

Rimske Toplice

Kurortas Rimske Toplice yra gražioje vietoje. Jis apsuptas tankiais miškais bei daugybe terminių šaltinių. Būtent dėl jų čia atvyksta tiek daug lankytojų. Poilsis ar gydymas šioje vietoje tampa pagrindine priežastimi, kodėl būtent ši vieta tokia populiari tarp kitų Slovėnijos kurortų. Terminiai baseinai čia yra nuo 18 amžiaus. Šiuo metu aplink atrastus mineralinio vandens šaltinius yra įkurta daugybė gydyklų ir sanatorijų. Kiekvieno čia laukia ne tik puikūs gydytojai bei aptarnavimas. Čia galima sustiprinti sveikatą ar puoselėti savo grožį. Taip pat Rimske Toplice patiks ir tiems, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką gamtoje, nes siūloma daug turistinių maršrutų.

 3799448_3_b288177_497510_634429059169689291

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą