Tirolio urvai ir kalnai

Austrijoje esantis Tirolio regionas garsus visoje Europoje. Ne tik miestų architektūra, pilių ir rūmų istorija ar pramogos garsina šias apylinkes. Daugelis keliautojų čia atvyksta tam, kad pamatytų Tirolio urvus ir kalnus. Graži gamta sukūrė įspūdingus reginius, kuriais galima grožėtis visais metų laikais. Čia kiekvieno turisto laukia nepamirštamos akimirkos.1

2

Zillertal regiono Alpės

Zillertal regiono Alpės tai Centrinių Alpių kalnų masyvo dalis. Aukštis siekia 3506 metrus. Daugelis čia atvyksta vien tam, kad pamatytų kerinčią apylinkių panoramą. Kalnų apačioje teka to paties pavadinimo upė. Būtent jos garbei ir buvo pavadinta ši Alpių teritorija. Kylant į kalno viršų galima ne tik gėrėtis panorama, bet ir stebėti kaip keičiasi augmenija. Kalnuose yra įkurti ekologiniai ūkiai, kuriuose garantuojamas švarios produkcijos asortimentas. Taip pat šiame regione labai svarbus turizmas. Keliautojams siūlomos įvairios ekskursijos ir įdomūs pėsčiųjų žygiai.

ZillertalerAlpen3

Tischofer urvas

Kaisertal kalne yra Tischofer urvas. Tirolio regione esanti paslaptinga vieta tuo metu,  Napoleono Bonaparto valdymo laikotarpiu ji buvo tapusis ginklų saugykla. O akmens amžiuje čia buvo saugomi sumedžioti gyvūnai. Urvo ilgis siekia apie 40 metrų ir apie 20 metrų pločio prie įėjimo. Viduje galima pamatyti 8,5 metrų aukštį. Tischofer urvas yra laikomas seniausia Tirolio regiono vieta, kurioje randami žmogaus sukurti įrankiai ir įvairūs buities daiktai. Iki urvo galima ateiti takeliu. Organizuojamos ekskursijos sulaukia didelio susidomėjimo.

Kufstein (2)

Hintertux ledkalnis

Alpių kalnuose esantis Hintertux ledkalnis yra žinomas visoje Europoje. Iš slėnio galima pamatyti, kad jis yra už kalno, todėl ir pavadinimas, kuris išvertus ir reiškia „už kalno“. Nepakartojami ir kvapą gniaužiantys vaizdai atsiveria pakilus į ledkalnio viršūnę. Taip pat be gamtos grožio keliautojai čia randa Ledo rūmus ir slidinėjimo trasas. Dėka puikaus klimato ir geografinės padėties Hintertux ledkalnis slidinėjimui tinkamas ištisus metus. Verta paminėti, kad čia yra pirmasis Austrijos vasaros slidinėjimo kurortas. Ne veltui Hintertux ledkalnis toks populiarus.

Hintertux Glacier

Hintertux Glacier1Spannagel urvas

Hintertukse esantis Spannagel urvas priklauso Centrinėms Alpėms. Jis užima net 10 kilometrų. Paskutiniais duomenimis Spannagel urvas yra didžiausias aukščiausioje vietoje esantis urvas visoje Europoje. Čia organizuojamos pačios įdomiausios Tirolio regiono ekskursijos. Jų metu turistai sužino apie urvo kilmę, jo istoriją ir kaip jis susiformavo. Mokslininkai įrodė, kad urve esantis oras ir augmenija teigiamai veikia žmonių sveiktą, todėl čia nuolat atvyksta norintys pasveikti.

spannagelhoehle06

spannagelhoehle22Otztal regiono Alpės

Šiaurinė ir centrinė Alpių kalnų masyvo dalis yra Austrijoje. Labai lankomos yra jiems priklausančios Otztal regiono Alpės. Čia daugiau kaip 300 kalnų viršūnių yra daugiau kaip 3 tūkstančių metrų aukštyje. Kalnai tinkami ne tik slidinėjimui. Čia organizuojamoi tiek pradedantiesiems, tiek ir profesionalams skirti pėsčiųjų žygiai. Tai nepamirštamos akimirkos lydimos ne tik gražių gamtos vaizdų panoramomis, bet ir adrenalino.Otztal Alps1

Innerer Pirchlkarferner

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą