10 gražiausių slidinėjimo kurortų Europoje

Cortina d’Ampezzo, Italija

Cortina d’Ampezzo

Įsikūręs Ampezzo slėnyje, šis kurortas tituluojamas ne tik populiariasias slidinėjimo kurortas Italijoje, bet ir vienu gražiausiu ir svarbiausiu pasaulyje. Be didelės slidinėjimo pasiūlos, įspūdingi šlaitai taip pat siūlo nepakartojamo grožio vaizdus į slėnį. Tai vienintelė vieta, kurioje galima įžvelgti skirtumą tarp Dolomito ir Alpių kalnų.

Val D’Isere, Prancūzija

Val D’Isere

Slidinėjimas čia prasidėjo dar 1930m, kuomet ant Solaise kalno šlaitų buvo padarytas keltuvas. Ši vieta tituluojama kaip žymiausia patyrusiems ekstremalams, be to, savo grožiu ji lenkia visus aplinkinius kurortus Europje. Val D’Isere siūlo platų slidinėjimo mokyklų pasirinkimą kiekvienam – nuo pradedančiojo iki eksperto. Čia taip pat veikia modernūs keltuvai ir funikulieriai. Ištisus metus čia netrūksta poilsiautojų, o vaizdas nuo viršūnes tiesiog pribloškia.

Igls, Austrija

Igls

Įsikūręs Alpių centre, Insbruke, Igls siūlo puikų derinį – prieigą prie senojo pasaulio bei galimybę aplankyti puikų slidinėjimo kurortą. Šis žavingas miestelis yra apsuptas geriausių slidinėjimo vietų visoje Austrijoje. Pradedantieji gali pradėti nuo lengvesnių ruožų, o labiau pažengę gali išbandyti sudėtingesnes trasas. Slidinėjimo “ekspertai” gali mėgautis 8 slidinėjimo teritorijomis, kurių bendas ilgis siekia net 295km. Du kartus surengęs žiemos Olimpines žaidynes, Insbrukas gali pasiūlyti kur kas daugiau nei tik slidinėjimą. jeigu esate adrenalino fanas, gali išmėginti bobslėjaus trasą, kur galite pasiekti net 100 km/h greitį. Čia taip galitė mėgautis čiuožyklomis, slidinėjimu ant ledo, rogučių trasomis. Jeigu norite pailsėti nuo slidinėjimo, čia galite rasti muziejus ir įvairias galerijas, kurios tikrai patrauks Jūsų dėmesį.

Kandersteg, Šveicarija

Kandersteg

Kandersteg lengvai gali būti tituluojama gražiausiu alpinizmo centru. Vis daugiau žmonių čia atkeliauja pasigrožėti nuostabiais vaizdais ir ramybe, kurią siūlo šis kaimelis. Be to, tai viena iš geriausių vietų pradėti mokytis slidinėti. Šlaitai čia paprasti ir nesudėtingi bei suteikia pakankamai erdvės išmokti visus pradmenis.

Courchevel, Prancūzija

Courchevel

Šis kurortas buvo pastatytas tik žiemos sportams. Jį sudaro viso labo tik keturi kaimai, išsidėstę tokia tvarka – Courchevel 1300, Courchevel 1550, Courchevel 1650, Courchevel 1850. Jis gali pasigirti 370km ilgio trąsa, be to, yra viena iš Trois Vallees slidinėjimo teritorijos dalių. Courchevel 1850 – aukščiausiai įsikūrusi kurorto dalis, itin pamėgta turtingųjų iš viso pasaulio. Svečiai čia atvykta privačiais lėktuvais, ir jeigu Jūsų kišenės ne tuščios, tuomet pasimėgauti grynu oro ir prabangaus kurorot malonumais čia tikrai verta. Kambarių užteks visiems, o jeigu norite mėgautisi slidinėjimo kurortu kaip bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, galite rinktis kitus kaimelius, pavyzdžiui Courchevel 1650. Kalnų slidinėjimas pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiesiems.

Wengen, Šveicarija

Wengen

112km ilgio trasa su 53 nusileidimais – tai neabejotinai vienas gražiausių kaimų Šveicarijoje. Wengenas yra puikiu vieta, jeigu ieškote nuostabios architektūros ir pasakiškų vaizdų. Prieinamas tik važiuojant keliais, šis kaimelis pasižymi puikiomis nuokalnėmis pradedantiesiems. Čia taipa apstu ruožų patyrusiems slidinėjotams ir snieglentininkams. Be slidinėjimo, ši vieta vertinama dėl savo žavesio ir ramybės.

Chamonix, Prancūzija

Chamonix

Šis kurortas siūlo geriausias kalnų sidinėjimo paslaugas Europoje. 12 slidinėjimo teritorijų siūlo savo paslaugas įvairaus pažangumo slidinėtojams. Nuostabaus grožio slėnyje galime išvysti įspūdingų ir kvapą gniaužiančių vaizdų, todėl nieko nuostabaus, jog čia atvyksta poilsiautojai iš viso pasaulio. Ši vieta yra įsikūrusi netoliese stovinčios Mont Blanc viršūnės ir siūlo begalę įvairiausių užsiėmimų. Tai seniausias kurortas Prancūzijoje, kuris taip pat siūlo ir nesudėtingus slidinėjimo ruožus vaikams.

Pas De la Casa, Andorra

Pas De la Casa

Aukščiausiai įsikūręs kurortas yra tarp Prancūzijos ir Andorros sienų. Iki tol, kol buvo sujungtas su Soldeu, kurortas turėjo didžiausią slidinėjimo teritoriją kartu su aukščiausiai kylančiais keltuvais. Dabar šį kurortą sudaro 186km ilgio ruožas, itin palankus dėl savo pietų platumos.

Pelion kalnai, Graikija

Pelion kalnai

Jeigu kalbame apie nuostabias vietas slidinėti, Pelion kalnai be abejo yra verti dėmesio. Smagiausia, jog vis dar nedaugelis žino apie šią puikią vietą, o slidinėjimo malonumai dar nėra maksimaliai išbandyti, nes Graikija vis dar stengiasi populiarinti žiemos sportą. Peliono kalnai ne tik siūlo nuostabius vaizdus, bet ir puikią galimybę tiems, kurie visai nesenai atrado slidinėjimą.

Newstift, Austrija

Newstift

Ši vieta populiariausia tarp šeimų ir draugų, kurie ieško galimybės bet kuriuo metu laiku pasimėgauti slidinėjimo malonumais. Kartu su 28 keltuvais, kurortas siūlo daugiau nei 2km vertikalaus nusileidimo. Kurortas puikiai tinka pradedantiesiems ir snieglentininkams, be to, čia yra vietų, kurios puikiai tiks pažengusiems ir ekspertams. Puikios sąlygos ir didžiausias ledinis slidinėjimo kurortas – viskas ko reikia puikiam poilsiui.

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą