10 romantiškiausių pasaulio vietų

Jungtinės Valstijos, Aspenas, Koloradas

Aspenas

Nors neretai ši vieta vadinama žaidimų aikštelė įžymiems ir turtingiems, Aspenas siūlo ne tik galimybę pamatyti garsenybes. Tai taip pat pribloškianti ir kvapią gniaužianti vietovė romantiškai praleisti laiką – nuostabūs kraštovaizdžio vaizdai, žygiai, puikus apgyvendinimas ir naktinis gyvenimas. 20 km į pietvakarius nuo Aspeno plyti Maroon Bells kalnai, kuriuose tyvuliuoja ežeras, alpių pievos ir ribotos transporto galimybės. Čia taip galite rengti įvairiausius žygius, kvėpuoti šviežiu kalnų oru bei grožėtis nuostabiais vaizdais. Glenwood‘o karštosios versmės, esančios 50 km į šiaurės vakarus nuo Aspeno, yra puiki romantiška ir sveikatingumo praturtinta vieta.

Prancūzija, Korsikos sala

Korsikos sala

Keliaukite į šią salą su savo mylimuoju, nes šios salos pakrančių ir jūros grožis nustelbia viską. Napoleono gimtinė gali pasigirti pritrenkiančiais vaizdais ir žavingais kampeliais. Iš Porto kurorto išsinuomokite valtį ir pamatykite įlankėles, kuriose iš jūros kyšo akmeninės olos. Aplankykite XIIIa. Statytą Cavi citadelę, tuomet pasukite kalnų keliukais į mažą Calvi miestelį, kuriame galėsite romantiškai pavakarieniauti.

Jungtinės Valstijos, atogrąžų grožis Kauai saloje, Havajai

Havajai

Kauai sala

Tai puiki vieta įsimylėjėliams, nesvarbu, Jūs ruošiatės tuoktis, norite atnaujinti savo įžadus, ar tiesiog esate be galo laimingi kartu. Garden sala viršys visus Jūsų lūkesčius, kalbant apie ramybę ir romantiką. Apdovanota gamtos didybe, Kauai gali pasigirti paplūdimiais, pritrenkiančiais saulėlydžiais, nuostabiomis tropinėmis gėlėmis, uolomis ir kanjonais, kurie puikiausiai matomi iš romantiško pasiskraidymo sraigtasparniu dviese.

Kengūrų sala, Australija

Kengūrų sala

Išlaisvinkite savo vidinę jėgą laukinėje Australijoje, kur galėsite pabūti romantiškoje Kengūrų saloje, kuri siūlo nuostabią gamtą, istoriją, florą ir fauną. Čia dienas galite leisti žvejodami, plaukiodami, būriuodami, užsiiminėdami banglenčių sportu ar nardymu. Taip pat galite pasirinkti vieną iš daugybės kelionių turų po salą – tyrinėti urvus, stebėti gyvūnus. Gurmanai galės leistis į kelionę, kurios metu bus galima susipažinti su Kengūrų salos maistu ir vynu. Jeigu norite kažko ramaus, apsistokite viešbutyje ir mėgaukitės prabanga, bei pasakiškais vaizdais, kurie atsiveria į jūrą.

Kinija, Guangxi provincija

Guangxi Province

Įsikūrusi pietinėje Kinijos dalyje, ant Tonkin įlankos ir besidalijanti siena su Vietnamu, Guangxi provincija žavi savo subtropiniu klimatu, didingais kraštovaizdžiais ir raižytais kalnais. Po apsilankymo spalvinguose urvuose ir buvusį karališkąjį kompleksą sostinėje Galine, leiskitės žemyn upe iki Yangshuo. Tuomet apsilankykite Longsheng ryžių plantacijoje ir paragaukite garsiųjų ryžių makaronų.

Karibai

Anguilla sala

Jeigu pavargote nuo ryškių šviesų, kazino ir spūsčių, kurių gausu kitose Karibų salose, tuomet nuošali Anguilla sala Jums tikrai patiks. Šios savo plotas vos 40kvad. Km., tai viena iš mažiausių salų regione, tačiau tikrai ne prasčiausia. Patyrinėkite 15km ilgio pakrantę, aplankykite 33 balto smėlio paplūdimius – čia tikrai rasite privatumą sau ir savo mylimam žmogui. Nuotykių trokštančioms poroms dieną siūloma būriuoti, o po ilgos dienos jūroje galite atsipalaiduoti prabangiame Anguilla SPA centro kurorte. Čia taip apstu barų ir restoranų, kuriuose galėsite romantiškai pavakarieniauti ar puikiai praleisti laiką.

Peru, pasivaikščiojimas debesyse po Chachapoyas vietovę

Chachapoyas

Pasislėpęs Andų papėdėje Šiaurės Peru dalyje, Chachapoyas jau ilgą laiką yra užgoštas garsiosios Maču Pikču vietovės. Tačiau tai tik patvirtina, jog galėsite tyrinėti šią vietovę niekieno netrukdomas. Anksčiau buvęs kolonijinis punktas, dabar tai mažas prekybos miestelis, apgaubtas debesų. Teritorija yra apsupta grožio – atogrąžų miškai praturtinti spalvingais paparčiais ir kriokliais. Apsilankykite Chachapoyas griuvėsiuose – Kuelap tvirtovė yra antra pagal žinomumą po Maču Pikču, kuomet kalbama apie archeologines liekanas. Po turistinių žygių galite jodinėti žirgais, žvejoti krištoliniame vandenyje ir tiesiog atsipalaiduoti atogrąžų miškų oazėje.

Prancūzų Polinezija, nardymas Bora Bora saloje

Bora Bora

Lagūnų vandenys, kalnai ir kvapą gniaužiantys saulėlydžiai – tai ideali vieta, kartu su intymiu kurortu ir kilometrais paplūdimių ruožo. Tikroji romantika – gyvenimas šiaudiniame namelyje ant jūros kranto, kur rasite visus patogumus ir aukščiausio lygio aptarnavimą. Pasinerkite į romantišką kruizą aplink salas, mėgaukitės vandens sporto gausa ir SPA šviežių gėlių voniomis, kūno įvyniojimu į bananų lapus bei vaisių kaukėmis.

Kroatija, Splito miestas

Splitas

Splitas

Šis miestas įsikūręs prie Adrijos jūros pakrantės, garsėjantis senovės Romos laikų griuvėsiais, energingais paplūdimiais ir žavingomis užeigomis. Likusi miesto praeitis priklauso Romai, Prancūzijai, Venecijai, Austrijai, Italijai ir Jugoslavijai, kaip UNESCO paveldo dalis, pradedant nuo Grgur Ninski statulos iki Šv. Domnius katedros ir varpinės. Nepraleiskite progos aplankyti didinguosius Diokletiano rūmus, pagrindinį miesto objektą, kuris liudija apie unikalią Splito miesto istoriją. Mieste galite aplankyti įvairių objektų – Romos laikrodžių bokštą, miesto aikštę, sustoti prie Nostromo, kur galėsite paragauti jūros gėrybių. Vaikščiodami palei pajūrį, galite sustoti išgerti gėrimų vienoje iš daugelio kavinių. Apsilankykite Bacvice paplūdimyje, o keltu galite pasiekti Solta ir Brac salas.

Venecija, kelionė Venecijos kanalais

Venecija

Venecija

Italija kupina romantiškų ir istorinių vietovių, tačiau Venecija yra miestas, kurį bent kartą gyvenime privalo pamatyti kiekvienas. Šiame senajame Italijos uoste yra aibė nuostabių kanalų, magiškų tiltų ir šimtamečių pastatų, kurie privers Jūsų širdį plakti smarkiau. Vakare nepamirškite pasimėgauti plaukiojimu gondola Venecijos kanalais ar aplankyti Šv. Marko aikštę, vieną iš gražiausių aikščių Europoje. Viešbučių paslaugos čia aukštos, tačiau dėl intymumo patartina išsinuomoti apartamentus dviems.

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą