Karakasas

Šiaurės Venesueloje esantis Karakasas yra šalies sostinė ir antrasis pagal dydį miestas. Kontrastingi vaizdai lydi turistus kiekviename rajone. Čia puikiai dera dangoraižiai su kolonijinio laikotarpio statiniais. 1567 metais Karakasas buvo įkurtas apleistoje indėnų genties gyvenvietėje. Šiame mieste kiekvieno svarbaus istorinio įvykio vardu pavadinti įvairūs rajonai, gatvės ir kt. Todėl vaikščiojant Karakaso gatvėmis galima sužinoti miesto istoriją.

carcascaracas_9267-35348360

Sabana Grande gatvė

Sabana Grande gatvė yra turistinio Karakaso centras. Čia nuolat daug žmonių ir šurmulio. Gatvėje galima įsigyti vietinių indėnų rankų darbo gaminių. Populiariausia lauktuvių parvežti čia įsigyto romo. Taip pat dažnai turistai perka ir hamakus. Čia ištisai groja muzika, o esančiose kavinėse galima paragauti gardžių Venesuelos virtuvės patiekalų. Sabana Grande gatvė puikiai tiks ir be išpardavimų negalintiems gyventi pirkėjams. Čia siūloma įsigyti įvairiausių prekių su geromis nuolaidomis.

Sabana Grande Street soldes-jeans-sojeansSabanaGrande

Karakaso keltuvas

Viena iš įdomiausių Karakaso vietų – Karakaso keltuvas. Iš Venesuelos sostinės į Avila kalną galima keliauti šiuo keltuvu. Kelionės metu pamatysite lankomiausias miesto vietas ir iš paukščio skrydžio apžvelgsite visus miesto kampelius. Trasa tęsiasi 2 kilometrus. Į vieną keltuvo kabiną gali patekti 8 turistai. Per 20 minučių jie gali pakilti į 3,5 kilometrų aukštį. Tai puikus būdas pažinti Venesuelos sostinę. Pakilus į Avila kalno viršūnę galima pasigėrėti Karakaso panorama.

TelefericoCCS1teleferico

Bolivar aikštė

Bolivar aikštė yra centrinė miesto aikštė istoriniame Karakaso centre. Ji pavadinta legendinio Venesuelos išlaisvintojo nuo ispanų Simono Bolivaro vardu. Po 1874 metų rekonstrukcijos joje atsirado šio herojaus skulptūra. Bolivar aikštė dar nuo kolonijinio laikotarpio laikoma architektūros centru. Šalia aikštės yra istoriniai pastatai: Karakaso katedra, Miesto rūmai, Santa Rosa de Lima bažnyčia, Geltonasis namas ir Valdžios rūmai. Čia vyksta patys svarbiausi šio miesto renginiai: koncertai, mitingai, politiniai susirinkimai, šventės.

PLAZA BOLIVAR - CARACAS - VENEZUELAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Federacijos arka

Federacijos arka buvo pastatyta 1895 metais. Ji yra viena iš svarbiausių Karakaso lankytinų vietų. Arka stovi El Kalvario parko teritorijoje ir išsiskiria iš žaliuojančio kraštovaizdžio. Ji yra tarsi triumfo arka, pastatyta iš plytų ir dekoruota įvairiais elementais. Federacijos arka siekia 22 metrus aukščio ir 17 metrų pločio. Jos šonuose ir viršuje stovi moteriškos figūros. Viršuje esanti statula laiko karūną.

Arcofederacions

Botanikos sodas

Botanikos sodas laikomas pačiu gražiausiu Pietų Amerikos botanikos sodu. Tuo įsitikinti netrunka ir jo lankytojai. Net ir visko matę turistai aikčioja iš nuostabos išvydę tokį kraštovaizdį. Čia lankytojus pasitinka platūs skverai ir bulvarai, palmės, įvairūs medžiai ir kaktusai bei įvairiaspalvės gėlės. Visa sodo teritorija užima 70 hektarų žemės ploto iš kurių 10 padalinta į zonas, o likusioje dalyje auga tropiniai augalai. Lankytojų laukia nepamirštamas pasivaikščiojimas Botanikos sodo alėjomis. Čia pamatysite daugiau kaip 2500 augalų.

Botanikos sodasBotanikos sodas.jpg1

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą