Margaritos sala

Margaritos sala priklauso Venesuelai. 40 kilometrų nuo žemyno nutolusi sala pakeri savo grožiu. Vyraujantis jūrinis tropinis klimatas ir ryškių sezonų nebuvimas puikiai tinka turistams. Ne veltui Margaritos sala vadinama turistų rojumi. Ją atrado Kristupas Kolumbas ir iki šiol ji žavi lankytojus. Gražūs paplūdimiai ir gamta, lankytinos vietos bei pramogos sukuria nepakartojamą atmosferą.

Margarita-1Margarita isla

La Galera fortas

La Galera fortas 1811 metais buvo pastatytas Margaritos saloje esančiame Chuano Griego miestelyje. Čia 19 amžiuje vyko kovos dėl nepriklausomybės nuo ispanų. Šiuo metu istorinė tvirtovė atstatyta ir joje organizuojamos ekskursijos. Nuo jos viršaus atsiveria puikus vaizdas į miestą ir Chuano Griego įlanką. Ypatingai gražu vakarais, kuomet galima stebėti saulėlydį. Pasakojama legenda pasak, kurios 1817 metais La Galera fortas buvo susprogdintas kartu su patriotais tam, kad neatitektų ispanams. Tačiau šios legendos negali patvirtinti jokie istoriniai faktai. Nepaisant to ši legenda pasakojama salos svečiams.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Diverlando parkas

Diverlando parkas – vienas iš svarbiausių parkų Margaritos saloje. Didelę teritoriją užimanti pramogų vieta matoma beveik iš kiekvieno salos kampelio. Diverlando nepastebėti neįmanoma. Daugiausia dėmesio sulaukia apžvalgos ratas, kuris šviečia visomis vaivorykštės spalvomis ir siekia 45 metrus aukščio ir amerikietiški kalneliai. Verta paminėti, kad apžvalgos ratas stovintis Diverlando parke yra pats aukščiausias Lotynų Amerikoje, o amerikietiški kalneliai – treti pagal pavojingumą šiame kontinente. Tai puiki vieta adrenalino mėgėjams.

Parque Diverland

Macanao ranča

Jeigu mėgstate jodinėti, tai atvykę į nuostabiąją Margaritos salą apsilankykite Macanao rančoje. Čia patiks tiek naujokams, tiek ir patyrusiems jojikams. Rančoje organizuojamos ekskursijos, kurių metu visų laukia nepamirštamos akimirkos. Jos metu galima pasirinkti maršrutą ir pamatyti kaktusų mišką, kalnų peizažus, puikius paplūdimius. Taip pat kelionės metu išvysite ne tik augalus, bet ir gyvūnus. Čia gyvena reptilijos, laukiniai gyvūnai bei egzotiniai paukščiai. Jeigu dar turėsite jėgų siūloma joti į žvejų kaimelį, kuriame pamatysite išskirtinių vaizdų.

rancho-macanaorancho-macanao1

El Jake paplūdimys

El Jake paplūdimys yra vienas iš geriausių Margaritos saloje. Čia taip pat yra banglenčių ir kaitų sporto mėgėjų rojus, nes šioje vietoje puikios sąlygos dėka palankaus vėjo. Nors El Jake paplūdimys nėra didelis, tačiau labai populiarus ir gražus. Čia yra keli barai ir kavinės, kuriose patiekiami labai gardūs patiekalai ir skanūs gėrimai. Taip pat rengiamos šventės, šokiai ir koncertai. Turistų patogumui įrengti viešbučiai ir parduotuvės.

El Jake paplūdimysEl Jake paplūdimys1

Porlamaras

Porlamaras pats didžiausias Margaritos salos miestas. Jis įkurtas 16 amžiuje. Miestas puikiai pritaikytas turizmui: puikūs viešbučiai, parduotuvės, gražūs paplūdimiai, jaukios kavinės ir barai. Verta paminėti, kad čia įsigyjamoms prekėms nėra taikomi mokesčiai. Tai turi teigiamos įtakos tiek ekonomikai, tiek ir turistams. Taip pat čia gausu įvairių lankytinų vietų. Porlamare veikia vienas iš dviejų Venesuelos kazino.

PORLAMAR_VISTA_CARACOLAPorlamar

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą