Puerto Varas

Puerto Varas – Čilės miestas, kuris yra vienas svarbiausių regiono turistinių centrų. Jis yra Los Lagoso regiono šiaurės rytuose, šalia Ljankihuės ežero. Tai nedidelis ir labai gražus miestas, o norintiems pasigrožėti juo siūloma į pažintinę kelionę leistis pėstute. Vaikščiojant pamatysite nuostabius kraštovaizdžius į kalnus, vulkaną ir ežerą. Labiausiai Puerto Varase vertinama gamta, todėl čia itin patiks gamtos mylėtojams ir ieškantiems išskirtinių vietų, kuriose galima puikiai praleisti laiką.

Puerto_Varas_de_nochePuerto-Varas

Šv. Kristaus Širdies bažnyčia

Viena iš svarbiausių Puerto Varaso lankytinų vietų – Šv. Kristaus Širdies bažnyčia. Ji išsiskiria iš kitų šio miesto statinių ir matoma iš daugelio miesto vietų. Tai nedidelė medinė bažnyčia, kuri labai mėgstama vietinių gyventojų. Neogotikos stiliaus statinys traukia ir turistus. Tai vertinga architektūra. Šv. Kristaus Širdies bažnyčia buvo pastatyta 19 amžiuje ir atspindi viduramžių laikotarpį.

Šv. Kristaus Širdies bažnyčiaŠv. Kristaus Širdies bažnyčia1

Osorno vulkanas

Apie 20 kilometrų nuo Puerto Varaso yra Osorno vulkanas. Jis priklauso Nacionaliniam Visente Pereso Rosaleso parkui. Šioje teritorijoje vulkanas yra pagrindinis lankytinas objektas, kuris ypatingai traukia turistus. Jis matomas ir iš Puerto Varaso miesto.   Ant daugelio suvenyrų vaizduojamas miesto simboliu tapęs Osorno vulkanas. Jis ypatingas tuo, kad yra vienas iš aktyviausių vulkanų pietinėje Andų pusėje. Nuo 1575 iki 1869 metų buvo užfiksuota 11 vulkano išsiveržimų. Esant geram orui visi norintys gali pakilti į vulkano viršūnę. Čia 1300 metrų aukštyje yra įrengta apžvalgos aikštelė. Žvelgiant iš šios vietos matoma viso regiono panorama.

osorno_petrohue1volcan-osorno-turichile-chile

Nacionalinis Visente Pereso Rosaleso parkas

Nacionalinis Visente Pereso Rosaleso parkas lankomiausia vieta atvykus į Puerto Varaso miestą. Visus lankytojus parkas pasitinka nepaprastai gražiais gamtos vaizdais. Čia daugybė rūšių augalų ir gyvūnų. Taip pat nuostabaus grožio kriokliai. Parko teritorijoje yra ir terminiai šaltiniai, kurie naudojami gydymo tikslais. Nacionalinis Visente Pereso Rosaleso parkas yra nuostabi vieta Jūsų polsiui.

Vicente Pérez Rosales PuyeueVicente-Perez-Rosales-National-Park-2

Verde lagūna

Visiems, kurie atvyksta į Puerto Varasą rekomenduojama apsilankyti ir Verde lagūnoje. Pažintinės ekskursijos metu pamatysite gražiausias vietas šioje teritorijoje.  Verde lagūna yra nedidelė įlanka, kuri susijungia su Ljankihuės ežeru. Įlankos vanduo iškart išsiskiria savo ryškiai gražia žalia spalva. Dėl šios spalvos lagūna dažnai vadinama Žaliąja lagūna. Spalvos intensyvumas atsiranda dėl gausybės mikroorganizmų esančių vandenyje. Verde lagūna turi dar vieną paslaptį. Ji susiformavo senojo vulkano krateryje. Ši vieta yra viena iš populiariausių, kurioje nuolat labai daug lankytojų.

lagunaverdelaguna-verde-chile-chile+1152_13349476132-tpfil02aw-4938

Filipo kalnas

Filipo kalnas yra beveik pačiame Puerto Varaso centre. Saulėtomis dienomis pakilus į jo viršūnę galima pamatyti visą miestą. Tai traukia tiek vietinius gyventojus, tiek ir turistus. Graži gamta supa kalną iš visų pusių, o kylant į jį atsiveria vis gražesni kraštovaizdžio vaizdai. Filipo kalnas pavadintas vokiečių agento Bernardo Filipo garbei. Jis pritraukė daugybę naujakurių į nuostabios gamtos Puerto Varaso miestą.

Filipo kalnasFilipo kalnas1

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą