Dainų slėnio dviračių ir pėsčiųjų takas

takas

Didžioji dauguma lankytinų vietų, kurios yra pateiktos mūsų internetinėje svetainėje, dažniausiai esą apipintos įvairiausiomis kultūrinėmis šaknimis, istorijomis, garsiomis asmenybėmis, dariusiomis didelę įtaką mūsų krašto kultūrai, o taip pat ir visuomenei. Vis dėlto, būtų galima pastebėti tai, kad nors sužinoti, kaip įmanoma daugiau apie savitą kultūrą yra naudinga, o ypač apie šios šaknis, niekam nėra paslaptis, kad piliečiai pastaruoju metu, o ypač, kai esą šiltesni orai, siekia kartu su šeima apsilankyti pramoginėse vietose, jog ir vaikai turėtų, kaip sakoma, ką veikti, ir patys tėvai galėtų kuo ramiausiai praleisti neįpairegotą savaitgalį.

Būtent dėl šios priežasties, esame linkę manyti, kad Dainų slėnio dviračių ir pėsčiųjų takas - viena iš tinkamiausių vietovių, kurioje ne vien tik, kad patys smagiai praleisite laiką, tačiau taip pat ir jūsų vaikai, kaip ir buvome užsiminę. Būtų galima pradėti nuo tos minties, kad pastaroji vietovė esą Varėnos 1-ojo tvenkinio pakrantėje nusidriekęs dviračių ir pėsčiųjų takas, kuris veda iki Dainų slėnio, kuris kita koncepcija yra žinomas, kaip vandenų apsuptos salos, itin pamėgtos įvairių renginių organizatorių. Tiesą sakant, būtų galima iš karto pastebėti tai, kad šiltuoju metu šioje Varėnos dalyje reguliariai yra rengiami įvairiausių konkursai, mini renginiai, kuriais siekiama pritraukti, kaip tik įmanoma daugiau lankytojų - labiausiai šeimas, mažiuosius vaikus. Tokiomis priemonėmis siekiama ir patiems tėvams leisti kiek atsipalaiduoti, ir tuo pačiu pradžiuginti vaikus, suteikti jiems įvairiapusiškų žinių, mat dalis renginių esą vykdomi ir iš edukacinės pusės. Taip pat būtų galima pastebėti ir tai, kad daugumos piliečių atsiliepimais vadovaujantis, tikrai galima traktuoti, kad vietovė - nuostabi, bei tiekianti džiaugsmo visai šeimai.

pesciuju-takas-baravykas-1

pavesine

Taip pat norėtume pastebėti ir tai, kad eidami ar važiuodami šiuo taku galėsite mėgautis nuostabiu gamtovaizdžiu, kurių nepastebėti praktiškai esą neįmanoma, be to atsipūsti gražiai įrengtose grybų poilsiavietėse. Kaip ir buvome užsiminę, kol vyrauja įvairiausi renginiai, galintys įtraukti ir jūsų mažuosius, tėvai turės puikiausią galimybę kiek atsikvėpti, atsipalaiduoti ir, kaip esame linkę sakyti, pamiršti dalį rūpesčių. Nereikėtų pamiršti ir to, jog turistų patogumui čia įrengtos ir krepšinio bei futbolo aikštelės, informaciniai stendai, dviračių saugyklos, vaikams – supynės ir laipynės. Be jokių abejonių, įrengta Varėnos mieste infrastruktūra tik dar labiau išplečia įvairiausių galimybių spektrą, jeigu būtų galima taip pasakyti, mat nerasti veiklos, ką gi nuveikti, šių padarinių atžvilgiu tampa tiesiog, kaip ir neįmanoma.

Baigiant informacinę rašliavą, norėtume pastebėti tai, kad šioje vietovėje galima ne tik įkvėpti tyro pušyno oro, bet ir išsimaudyti tvenkinyje ar surengti iškylą, įtraukiant ne vien tik šeimos narius, tačiau taip pat ir draugus. Ar gi būtų galima rasti geresnę vietovę Varėnoje savaitgalio poilsiui?

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą