Barbadoso sala

Tarp Karibų jūros ir Atlanto vandenyno Mažųjų Antilų salose esantis Barbadosas puikiai žinomas dėl nuostabios gamtos, puikaus tropinio klimato ir turiningų atostogų. Čia galima rasti įvairiausių pramogų: nardymas, skraidymas lėktuvu, pažintiniai maršrutai olose, apsipirkimas, naktiniai klubai ir barai, ekskursijos po salos gražiausius kampelius.

barbados_26743_990x742barbados3_2211482b

Bridžtaunas

Barbadoso salos sostinė Bridžtaunas yra pagrindinis šalies uostas ir ekonomikos bei verslo centras. Miestas įkurtas 17 amžiuje šiuo metu populiarus tarp turistų. Spalvingas Bridžtaunas pasitinka savo siauromis gatvelėmis, šiuolaikiniais ir kolonijiniais statiniais, nedidelėmis parduotuvėlėmis. Čia rasite ir istorines lankytinas vietas, kurių amžius siekia tūkstančius metų. Prieš vykstant susiplanuokite kelionę taip, kad neatvyktumėte lietaus sezono metu, kuris trunka nuo birželio iki sausio mėnesio.

bridgetown_2513788bbarbados-bridgetown-back-streets

Velchman kanjonas

Nedidelis Velchman kanjonas suteikia galimybę visiems pažinti skirtingų rūšių augalus bei gyvūnus. Dauguma iš jų yra egzotiniai. Lankytojams siūloma plaukioti, kaitintis saulėje ir gėrėtis gražiu gamtos prieglobsčiu. Karštomis dienomis galima ramiai pasėdėti po palmėmis. Velchman kanjonas patiks tiek suaugusiems, tiek ir vaikams, kurie čia ras daugybę užsiėmimų.

welchman canyon

Flower forest botanikos sodas

Flower forest botanikos sodas – miškas iš gėlių ir nepakartojamas natūralus kraštovaizdis. Šį nuostabų sodą rasite Barbadoso salos centre ant kalvos. Visas plotas užima 20 hektarų žemės ploto. Botanikos sode įrengti specialūs takeliai, suoliukai ir pavėsinės poilsiui. Oranžerijos ir alėjos sukuria įspūdingą vaizdą. Didžiulės begonijos, karališkosios palmės, kaktusai ir kiti įspūdingi augalai pakerės savo grožiu. Flower forest botanikos sodas patiks visiems, kurie mėgsta gryną orą ir nuostabią gamtą.

Hunte2012-07-13_018-e1342194413223

Harrisono urvas

Harrisono urvas yra vienas iš Barbadosos salos stebuklų, kurio kasmet atvyksta pamatyti daugybė turistų. Tai labai populiari lankytina vieta, kuri žinoma nuo 1795 metų. Harrisono uola yra natūraliai susiformavęs urvas. Turistams siūloma požeminė ekskursija, kuri vyksta specialiu tramvajumi. Jos metu pamatoma Didžioji salė, kurios aukštis siekia 30 metrų ir įspūdingi kriokliai. Išlipus iš tramvajaus skiriamas laikas pasivaikščiojimui urve.

1002-TR-WE33.04michael-defreitas-harrison-s-cave-barbados-windward-islands-west-indies-caribbean-central-america

Barbadoso laukinės gamtos draustinis

Barbadoso laukinės gamtos draustinis yra salos šiaurėje. Ši Barbadoso dalis yra labiausiai nepaliesta civilizacijos. Nuo 1985 metų ši vieta veikia kaip draustinis. Daugybė retų ir egzotinių gyvūnų gyvena puikiomis sąlygomis. Barbadoso laukinės gamtos draustinis yra labai mėgstama turistų vieta.

Wildlife_Reserve_11Cyclura_nubila_in_Barbados_wildlife-reserve-barbadosphoto_2001811-770tall

De Francia plantacija

De Francia plantacija viena iš svarbiausių vietų saloje. Joje stovintis namas yra vienas iš paskutiniųjų, kuris buvo pastatytas 19 amžiuje, kuomet plantacijos jau buvo pradėjusios prarasti populiarumą. Statinys traukia tuo, kad turi didžiulį sodą ir terasą. Jame saugomi istoriniai Karibų jūros ir Barbadoso salos žemėlapiai. Šiose plantacijose augo cukranendrės, kurios buvo pats brangiausias salos turtas. Jos buvo auginama 17–19 amžiuje. Tuo metu iš Afrikos buvo atvežti vergai darbui.

francia plantation

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą