Nardymo pramogos Tailande

Nardymas – daugeliui tapo puiki pramoga ir laisvalaikio užsiėmimas. Atvykus į egzotiškąjį Tailandą galima rasti įvairių užsiėmimų ir be istorinių ar architektūrinių vietų lankymo. Tai – nardymas. Šis užsiėmimas leidžia mėgautis puikiais pojūčiais, stebėti vandens pasaulio gyventojus bei augalus. Tai išskirtinė pramoga, kurią teikia daugelyje Tailando vietų.

1home-6

Scandinavian Scuuba Doo nardymo centras

Scandinavian Scuuba Doo nardymo centras yra vienas iš gerbiamiausių šios srities centrų Pukete. Jų devizas – „Linksmai ir saugiai“! Šiame centre nesutiksite minios norinčiųjų nardyti, nes instruktoriai renka nedideles grupes tam, kad galėtų suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Centre rengiami tiek pramoginiai, tiek ir profesionalūs nardymo mokymai. Užsiėmimai vyksta mokymų centro klasėse ir po teorinių žinių plaukiama Scandinavian Scuuba Doo laivu, iš kurio vyksta praktiniai nardymo mokymai. Centro instruktoriai rengia įdomias povandenines ekskursijas, pavyzdžiui, nuskendusio King Cruiser laivo lankymas. Visi norintys gali rinktis tiek vienos dienos nardymo užsiėmimus, tiek ir kelių dienų išvykas į gražiausias Tailando vietas, kuriose galima nardyti.


boatSkinDive

Edive Khaolak nardymo centras

Vienas iš lankomiausių Khao Lak apskrities vandens pramogų ir sporto vietų yra Edive Khaolak nardymo centras. Jis tapo toks populiarus dėka įvairių nardymo turų pasiūlos bei plataus spektro paslaugų. Jų organizuojami turai trunka nuo vienos iki dešimties dienų. Galima rinktis ką pamatyti iš tajų lankytinų vietų: Puketą, Khao Lak, įvairius netoliese esančius archipelagus bei Japonijos, Malaizijos ir Indonezijos pakrantes. Kaip matote pasirinkimas išties didelis. Visi turai organizuojami komfortiškais laivais su jaukiomis kajutėmis. Nardymo įranga taip pat moderni ir saugi, o instruktoriai geriausi savo srities žinovai. Mokymai vyksta tiek pradedantiesiems, tiek ir jau pažengusiems nardytojams. Treniruotis galima bus baseinuose, o vėliau jau vyks tikrasis nardymas. Po nardymo kursų kiekvienas gaus sertifikatus apie jų baigimą. Savo klientams Edive Khaolak nardymo centras siūlo ne tik nardymo pramogas, bet ir įdomias ekskursijas sausumoje.

mantapoint-contact-mainscuba-diving-khao-lak-thailand

Tropical nardymo klubas

Tropical nardymo klubas yra Koh Phangane, įspūdingo grožio Thong Nai Pan Noi paplūdimyje. Vien dėl jo verta čia apsilankyti. Kuo gi skiriasi Tropical nardymo klubas nuo kitų? Didžiausias jų privalumas yra tas, kad tai daugiakalbė mokykla. Galėsite mokytis nardymo daugeliu kalbų, todėl turistai, kurie nemoka anglų kalbos, mielai renkasi šį klubą. Jie užtikrina geriausius mokymosi rezultatus, todėl sudaro tik nedideles, norinčiųjų išmokti nardymo paslapčių, grupeles. Taip pat galima mokytis ir vienam su instruktoriumi. Tropical nardymo klubas siūlo lankstų mokymosi grafiką, kuris pritaikomas pagal poreikius. Net ir mėgstantys miegoti iki pietų čia puikiai jausis, nes klubo personalas supranta, koks svarbus miegas atostogų metu. Taigi, komfortas ir supratingumas yra dar vienas išskirtinis Tropical nardymo klubo bruožas.

imageimage (1)

Big Blue Freediving nardymo centras

Big Blue Freediving nardymo centras moko visus norinčius išmokti nardyti ir pažinti povandeninį pasaulį. Tiesa, jie išsiskiria tuo, kad moko nardyti be jokios įrangos. Nors toks mokymas nėra itin populiarus, tačiau jį vis dažniau išbando turistai ieškantys kažko naujo ir įdomaus. Šis nardymas dažnai vadinamas „freediving“. Šiame nardymo centre galite patirti įvairiausius potyrius, kurių nepatirsite niekur kitur. Šį centrą įkūrė F. Eberchard, kuri nuo vaikystės žavėjosi povandeniniu pasauliu, todėl visi norintys pasijusti šio pasaulio dalimi turi puikią galimybę tai padaryti su šios srities profesionale. Nuo 2007 metų ji praktikuoja nardymą be įrangos, todėl galite neabejoti, kad įgytos žinios pravers ir jums. Taip pat čia rengiami ir nardymo kursai, kurie atitinka SSI ir AIDA sertifikatus.

big-blue-freediving0

Koh Tao nardymo centras

Gausiai lankomas Koh Tao nardymo centras yra to paties pavadinimo saloje, kuri žinoma kaip „Nardymo Meka“. Čia siūlomos įvairios nardymo paslaugos ir mokymai. Patyrusių nardymo instruktorių pamokos leis ir jums pasinerti į povandeninį pasaulį be baimės. Patikimi mokytojai, saugi įranga ir naujausi mokymo metodai leis greitai išmokti nardyti. Ši sala, kurioje yra įkurtas Koh Tao nardymo centras, pasižymi išskirtiniu gamtos grožiu, todėl ne tik nardymas teiks didžiulį malonumą, bet ir poilsis šioje nuostabioje vietoje. Tam čia sudarytos puikios sąlygos, todėl verta pasilikti bent kelioms dienoms.

diving-taoScuba-Diving-Koh-Tao-Thailand-10

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą