Mursijos regiono lankomiausios vietos

Mursijos regionas pietryčių Ispanijoje garsėja vaisių sodais, nesibaigiančiais paplūdimiais ir nuostabiais gamtos vaizdais. Šiltas ir saulėtas klimatas puikiai tinka atostogoms. Čia atvykusieji ras daug pramogų ir lankytinų vietų. Neabejotinai sužavės ir Viduržemio jūros virtuvė. Būtinai paragaukite daržovių pyragėlių, juk šis regionas garsėja ne tik vaisiais, bet ir daržovėmis. Patys populiariausi pyragėliai su mėsos įdaru – Pastel de Carne.

Murciamurcia-spain

Kartachenos Romos amfiteatras

Mursijos regione yra vienas iš lankomiausių senovės romėnų amfiteatrų. Tai Kartachenos Romos amfiteatras, o tiksliau jo runos. Jos yra netoli nuo uosto. 1988 metais teatro runos buvo atrastos ir iki šiol čia vyksta tyrinėjimai. Ši vieta ypatinga tuo, kad tai yra vienas iš didžiausių ir garsiausių Romos laikotarpio teatrų visoje šalyje. Pasak tyrinėtojų jis buvo pastatytas 5–1 m. pr. m. e. Architektūros paminklas atitinka visus to laikotarpio klasikinius kanonus. Šiuo metu Kartachenos Romos amfiteatro aplankyti kasmet atvyksta milijonai turistų.

Cartagena_ampitheatre

Monteagudo tvirtovė

Monteagudo tvirtovė stovi Navarra mieste ant kalno. Šalia jo nutiestas kelias Kastilija – Alikantė. Iki šiol tvirtovė puikiai išsilaikė ir galima pamatyti šį architektūros paminklą, kuris laikomas vienu iš gražiausių Mursijos regione. Monteagudo tvirtovėje vyksta restauravimo ir kasinėjimų darbai, taip pat organizuojamos ekskursijos, kurių metu galima sužinoti įdomių faktų apie šią vietą, kurioje nuo Bronzos amžiaus gyveno žmonės.

Monteagudo_4

Jumilla pilis

Viena iš seniausių Ispanijos pilių stovi Jumilla mieste. Mokslininkų teigimu, pirmieji Jumilla pilies pamatai priklauso senovės romėnų laikotarpiui. Per daugelį amžių ji keitės ir plėtėsi. Taip pat buvo sutvirtintas ir kalnas, ant kurio ji stovi. Šiuo metu Jumilla pilis yra puikiame stovyje. Jos teritorijoje organizuojamos įvairios ekskursijos, kurios sutraukia minias turistų. Nuo pilies viršūnės atsiveria kerintys vaizdai į Mursijos regioną.

Jumilla_castleJumilla_castle.jpg1

Mar Menor

Mar Menor – druskos lagūna, kuri vadinama gamtos stebuklu. Ji užima apie 180 kvadratinių metrų. Manoma, kad tokia lagūna – ežeras susiformavo prieš 2 mln. metų. Daugeliui Mar Menor lagūna yra viena iš gražiausių šio regiono vietų. Čia galima rasti puikių vietų ne tik pailsėti, bet ir užsiimti vandens sportu. Kasmet čia atvyksta tūkstančiai tokio sporto mėgėjų. Šioje vietoje labai daug kavinių, barų, restoranų ir naktinių klubų. Verta žinoti, kad Mar Menor lagūna yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kaip ypatingos reikšmės objektas Viduržemio jūros regionui.

Mar MenorMar Menor1

La Manga nerija

La Manga nerija skiria Viduržemio jūrą nuo Mar Menor lagūnos. Paskutiniu metu ši vieta tapo viena iš geriausių ir lankomiausių Ispanijos kurortu. Tai labai populiari vieta atostogoms ir linksmybėms. La Manga nerija nuostabus gamtos kampelis, kuriame galima iki soties gėrėtis gražiais vaizdais, maudytis šiltame vandenyje ir mėgautis saule. Čia poilsiautojai ras tiek pasyvių, tiek ir aktyvių pramogų.

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą