Kur pramogauti Hainano saloje?

Hainanas – sala, kuri yra Pietų Kinijos jūroje. Jos sostinė Haikou. Sala, užimanti 34 tūkstančius kvadratinių metrų plotą, yra pati didžiausia šalyje. Čia gausu įvairių lankytinų vietų ir kurortų, kuriuose poilsiauja turistai. Keliautojus žavi ne tik istorinės ir architektūrinės vertybės, bet ir vietos, kuriose galima pramogauti bei turiningai praleisti laiką.

201111262102215047635_nt

Nan Tian terminiai šaltiniai

Kinams sveikata yra labai svarbi. Atvykus į Hainano salą būtinai reikia apsilankyti Nan Tian terminiuose šaltiniuose. Išvertus pavadinimas reiškia „perlų upė“. Saloje jie yra daugelyje vietų, norintys pasisemti sveikatos tai gali padaryti daugelyje čia esančių viešbučių. Terminiai šaltiniai yra daugelyje baseinų ir vonių. Kai kuriose vietose dedami ir priedai, pavyzdžiui, vaistinės žolelės. Vandens temperatūra siekia nuo 30 iki 60 laipsnių šilumos. Tiesa, yra baseinai, kuriuose pasiekiama tik 8 laipsnių temperatūra. Nan Tian terminiai šaltiniai puikiai tiks ir tiems, kurie nori išbandyti žuvų terapiją, karštus ir šaltus baseinus, kubilus ir kitas sveikatos stiprinimo bei grožio puoselėjimo procedūras.


bdb39294c5633a243693cadd62e74973nan_tian_hot_spring3

Grožio karūnos teatras

Grožio karūnos teatras pavadinimą gavo dėka savo architektūros, kuri primena karūną ir dėl to, kad čia vyko Mis pasaulis 2003 konkursas. Šiuo metu tai vienas iš didžiausių pramogų kompleksų Hainano saloje. Čia viskas įrengta šiuolaikiškai, todėl net ir išrankūs lankytojai ras tinkamų pramogų. 2010 metais vyko pastato rekonstrukcijos darbai, po kurių čia gali vienu metu apsilankyti iki 4 tūkstančių žiūrovų. Viduje atsirado auksinės lubos ir raudonas gobelenas. Iš technikos buvo įrengti lazeriai, kurie sukuria fantastiškus efektus. Taip pat buvo pagerinta salės akustika. Kiekvieną vakarą Grožio karūnos teatras kviečia į tarptautinius šou, kurie vadinasi „Las Vegas“. Čia laukia linksmi cirko pasirodymai, Mulen Ružo stiliaus šokiai ir klasikinio baleto pasirodymai.

Sanya_Beauty_Crown_Center_Performance3

Romance pramogų parkas

Sanya mieste yra puikus Romance pramogų parkas. Tai naujoji Hainano salos lankytina vieta, kurioje galima linksmai praleisti laiką. Romance pramogų parkas duris atvėrė 2013 metų pabaigoje. Tai tarsi miestas mieste. Čia lankytojai gali užsimiršti ir pasinerti į linksmybes. Pasivaikščiojimas senovinėmis gatvelėmis, uždegti žvakes dievybėms, aplankyti amatininkų prekyvietes, pamatyti Li tautos atstovus. Taip pat Romance pramogų parke galima stebėti įspūdingus pasirodymus, kurie nepalieka abejingų. Galima laiką leisti ir bare, kuriame gaminami puikūs jūrų gėrybių patiekalai. Parkas pastatytas aplink teatrą, kuriame kas vakarą vyksta Romance šou.

2014928111332230simg6

Kabantis Gotszyanlun tiltas

Kabantis Gotszyanlun tiltas yra Yanoda parke. Tai viena iš labiausiai mėgstamų pramogų, kurios pareikalaus drąsos. Parkas yra draustinis, todėl čia yra nuostabi gamta. Nuo tilto atsiveria tropinio miško, kuris nepaliestas civilizacijos, grožis. Tilto ilgis nuo vieno kalno iki kito siekia 170 metrų. Aukštis pasiekiamas 40 metrų. Verta paminėti ir tai, kad ne tik aukštis gali kelti baimę, bet ir tai, kad tiltas nuolat siūbuoja. Dėl šių priežasčių ši vieta tapo puikia pramoga.

114784_603x354

Yalong Bay Tropical Paradise parkas

Yalong Bay Tropical Paradise parkas yra 25 kilometrai nuo Sanya miesto. Hainano saloje tai puikiai žinoma vieta. Parkas buvo įkurtas 2012 metais. Jo lankytojai pasineria į gražios gamtos pasaulį. Iš kai kurių čia esančių vietų atsiveria kerintys vaizdai: tankios džiunglės, kalnai ir jūra. Turistams siūlomos ekskursijos, kurių metu patyrę gidai aprodys visas įdomiausias šios vietos vietas. Taip pat viską galima atrasti patiems nesinaudojant gidų paslaugomis. Yalong Bay Tropical Paradise parke puikiai išvystyta infrastruktūra. Čia yra kur pavalgyti bei prireikus tam tikrų daiktų, juos galima įsigyti čia esančiose prekybos turgeliuose. Verta paminėti ir pramogas, kurios siūlomos šiame nuostabiame gamtos parke. Viena iš mėgstamiausių – jodinėjimas stručiais. Taip pat galima leistis į ekskursiją telekabina. Lankytojai turi galimybę pereiti ilgą kabantį tiltą. Turistams siūlomi ir pasivažinėjimai elektromobiliais.

ddd0dc6741f2612875338c4d660b9788yalong-bay-tropical-paradise

Hainano menų centras

Hainano salos sostinėje Haikou yra naujai atidarytas Hainano menų centras. Tai žymi lankytina vieta norintiems turiningai praleisti laiką. Pastatas unikalus architektūra, kuri tapo puošmena šiame rajone. Taip pat jis puikiai žinomas dėka čia esančios scenos, kuris įrengta pagal naujausias technologijas. Hainano menų centras buvo atidarytas 2010 metais. Čia puiki akustika, todėl nuolat organizuojami įvairūs garsūs renginiai. Bet kuris renginys tampa tikru spalvų ir garso šedevru.

Hainan_Centre_for_the_Performing_Arts_02131752362_11n

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą