Pramogų parkai ir rūmai Pekine

Pekinas daugelį sužavi savo didingumu ir daugybe lankytinų objektų. Iš tiesų, čia veiklos niekam netrūksta. Atvykus į Pekiną pažintiniais tikslais laukia labai daug įdomių vietų, kurias norėsis aplankyti, tačiau nereikėtų apsiriboti tik muziejais ir galerijomis. Skirkite laiko pramogoms. Pekine yra pakankamas pasirinkimas puikiai įrengtų pramogų parkų, kuriuose laikas prabėgs itin greitai ir linksmai.

2

Happy ValleyPekino pramogų parkas

Pekino pramogų parkas įrengtas gražioje vietoje – Shijingshan parko teritorijoje. Čia jis stovi nuo 1986 metų, kuomet įvyko jo atidarymas. Verta paminėti, kad jis labai populiarus ne tik tarp Pekino gyventojų, bet ir visoje Azijoje. Kokia to paslaptis? Pekino pramogų parkas yra didžiausias pramogų parkas ne tik Kinijoje, bet ir visoje Azijoje. Dėl to jis toks populiarus tarp pramogų mėgėjų. Visas bendras plotas užima 400 tūkstančius kvadratinių metrų žemės ploto. Tokiame didžiuliame plote yra patys įvairiausi šiuolaikiniai atrakcionai, kokius tik galite įsivaizduoti. Tai ir amerikietiški kalneliai, miniatiūrinė geležinkelio linija, įvairios karuselės ir kt.

Beijing_Shijingshan_Amusement_Parkbeijing_314_104

Chang An Grand kultūros ir pramogų rūmai

Šiuolaikinis Kinijos teatras Chang An Grand vadinamas kultūros ir pramogų rūmais. Tai daugybė daugiafunkcių scenų su moderniomis vaizdo ir garso sistemomis. Interjeras atspindi Minų dinastijos valdymo laikotarpį. Tai vienas iš populiariausių Pekino teatrų, o dėka šiuolaikinės įrangos jis laikomas dar ir vienu iš geriausių teatrų turinčių puikią akustiką. Čia vyksta daug pramoginių ir menui skirtų renginių.

view-of-chang-an-grand-theater

Jiulong pramogų parkas

Didžiulis Jiulong pramogų parkas yra puiki vieta pramogoms. Tai tematinis pramogų parkas. Jame yra požeminės pramogų zonos bei turistiniai objektai su vandens ir povandeniniais objektais. Antžeminiai objektai taip pat žavi lankytojus. Čia randamos puikiai įrengtos apžvalgos aikštelės, jachtų prieplauka, vietos skirtos skaniai pavalgyti ir Didieji Drakono rūmai. Pastarasis objektas stovi ežero viduryje. Tai tradicinis kinų stilius, kuriuo ir pastatyti šie rūmai. Jų aukštis siekia 42,5 metrus aukščio. Verta paminėti ir tai, kad yra ir povandeninė rūmų dalis. Tai vienintelis tokio tipo objektas esantis Pekine. Povandeninė Didžiojo Drakono rūmų dalis žavi dar labiau. Lankytojai gali pasinerti į fantazijų pasaulį. Dėka šių pramogų Jiulong pramogų parkas yra unikali vieta turistams.

jiulong-amusement-parke4b990e6bba1e59cb01

Nanguan parkas

Labai gražus ir vaizdingas Nanguan parkas yra puiki vieta bet kurio amžiaus žmonėms. Jame yra puikiai įrengtos įvairios pramogų zonos. Čia ras veiklos ir šeimos su vaikais, nes yra vaikų žaidimo aikštelė, kurioje jie nenuobodžiaus, ir suaugusieji, kurie galės tuo metu ramiai pasėdėti ir pasigrožėti gražiai sutvarkyta aplinka. Norintys paplaukioti tai gali daryti atvirame baseine. Nestinga veiklos ir norintiems sportuoti. Nanguan parke įrengta gera sporto treniruoklių salė. Turistai čia atras daug įdomybių ir pramogų. Verta paminėti ir tai, kad parkas buvo atidarytas 1986 metais, o 2002 metais jam atlikti atnaujinimo darbai. Dabar jis yra ekologinis parkas. Čia gausu ežerų, tiltų, fontanų, krioklių.

ng1

Kinijos kultūros etninis parkas

Kinijos kultūros etninis parkas yra populiarus objektas Pekine. Visa teritorija užima apie 50 hektarų žemės ploto, kuriame kiekvieno lankytojo laukia įvairios pramogos. Čia taip pat galima pažinti rekonstruotus tradicinius gyvenamuosius kinų namus ir kraštovaizdžio stilius. Taip pat pristatoma ir 50 etninių grupių liaudies kostiumų paroda. Dėmesio verta gamta. Čia labai daug ežerų, upių ir uolų. Gražiai atrodo ir tiltai, kurie tarsi sujungia daugybę gamtos objektų į vientisą kraštovaizdį. Parko lankytojai turi išskirtinę galimybę patys dalyvauti koncertuose. Čia yra puikios poilsio zonos, kuriose galima ne tik pailsėti, bet ir skaniai pavalgyti.

Ethnic-Culture-Park200672684131449

Happy Valley teminis parkas

Vienas iš naujausių pramogų parkų Pekine yra Happy Valley teminis parkas. Tai šiuolaikiškai įrengtas parkas, skirtas įvairių pomėgių turintiems ir įvairaus amžiaus lankytojams puikiai praleisti savo laisvalaikį. Jis dažnai vadinamas kinų Disneilendu. Didžiulėje 170 tūkstančių kvadratinių kilometrų ploto aikštėje yra per 120 atrakcionų. Per visą dieną čia rengiami įvairūs pasirodymai, tad net ir norint pailsėti nuo atrakcionų galima bus stebėti įvairius renginius. Visa Happy Valley teminio parko teritorija padalinta į šešias zonas. Apsilankymas kiekvienoje iš jų leis pasinerti vis į kitokią fantaziją. Tai puiki vieta pramogoms

happy-valley-beijing-in-summertime-i-came-back-for-this-photo-big

A rollercoaster twists through a faux goldmine in Happy Valley theme park. - Shenzhen, China

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą