Barinaso valstija

Barinaso valstija yra šiaurės Venesueloje. Jos administracinis centras – Barinasas. Nuostabi gamta – pagrindinis kriterijus dėl kurio čia atvyksta tūkstančiai turistų. Vakariniu jos pakraščiu driekiasi Andų kalnų grandinė – Meridos Kordiljera. Rytuose jos teritorija leidžiasi į kalvas. Nors didžiąją Barinaso valstijos dalį užima savanos, tačiau yra ir džiunglės. Čia atvykę turistai ras puikias ir įdomias vietas, kurias galima aplankyti.

BarinasBarinas1

Asequia upė

Asequia upė yra netoli nuo Barinaso miesto, pietvakarių Andų pusėje. Ji tinkama raftingui, todėl čia nuolat organizuojamos ne tik pažintinės ekskursijos, bet ir varžybos. Visi ekstremalių pojūčių ieškotojai čia gali atvykti į ant kranto esančią stovyklą, kurioje galima apsistoti ir iš patyrusių ekskursijų vadovų gauti Jūsų lūkesčius pateisinantį maršrutą. Jie įvertins Jūsų fizinę būklę bei pasirengimą ir pasiūlys tinkamą variantą. Mėgstantys ramų poilsį gali rinktis ramų pasivaikščiojimą apylinkėmis.

Asequia river

Mucubaji lagūna

Mucubaji lagūna yra viena iš didžiausių regiono vandens kaupimosi vietų. Šiai lagūnai jau daugiau kaip 10 milijonų metų. Ji priklauso Sieros Nevados nacionalinio parko teritorijai. Mucubaji lagūnos vanduo visuomet šaltas, tačiau nepaisant to lankytojų čia netrūksta. Taip pat šie vandenys ypatingai mėgstami žvejų. Lankytojams siūloma ne tik pėsčiomis keliauti prie lagūnos, bet ir pasirinkti žirgą, su kuriuo pamatysite apylinkes. Jojant per Andus galima mėgautis puikiais vaizdais ir nepavargti taip, kaip einant pėstute.

Mucubaji lagūnaLaguna_de_mucubaji_paramo

Tabay kaimas

Andų kalnuose yra Tabay kaimas, kuris garsėja karštomis vandens versmėmis. Jos lankomas tiek vietinių gyventojų, tiek ir į šį kaimą atvykusių svečių. Čia galima ne tik puikiai pailsėti, bet ir pasisemti sveikatos. Taip pat Tabay kaimas garsėja ir šunų veisimu. Čia veisiami kalnų šunys, kurie yra populiarūs. Kalnuose esantis kaimas yra grupinių ekskursijų pradžios punktas. Iš čia leidžiamasi džipais į garsųjį Rūko mišką. Taip pat rengiamos ir kitos ekskursijos į kalnus, o 7 kilometrų aukštyje yra Los Aleros tematinis parkas.

TabayOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nacionalinis Yacambu parkas

Nacionalinis Yacambu parkas įkurtas 1962 metais tam, kad apsaugoti baseinų vandenis nuo išdžiūvimo. Aplinkiniams miestams ir kaimams reikia daug vandens, dėl to čia pastatyta Chose Marija Ocoja vandens saugykla. Nacionalinio parko teritorijoje gyvena daug įvairių gyvūnų bei auga įvairiausi augalai. Nacionalinis Yacambu parkas puiki vieta susipažinti su apylinkių gamta bei aplink parką esančiais miestais, miesteliais ir kaimais.

Nacionalinis Yacambu parkasNacionalinis Yacambu parkas1

Roraima kalnas

Roraima kalnas yra pats paslaptingiausias pasaulyje. Kylant į jo viršūnę galima pamatyti Braziliją ir Gvianą. Vaizdas pakeri: debesys, kriokliai, upės, aukštis ir kalnai. Net ir visko matę turistai negali patikėti, kad toks gamtos grožis egzistuoja realybėje. Kadaise čia buvo rengiamos tik mokslinės ekspedicijos, o šiuo metu galima leistis į pažintines turistines ekskursijas. Dauguma Roraima kalną vadina pamirštu pasauliu.

Aerial image of Tepuis, Venezuela South America: Mount Roraima (OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Rekomenduojame susipažinti

Parašykite komentarą